Словаччина – переважно гірська країна, велика частина території якої розташована в межах Західних Карпат. Вона знаходиться в самому центрі Європи і пропонує туристам масу можливостей для прекрасного проведення часу. Декілька років тому я відкрив для себе дивовижні гори цієї країни. Відтак зав’язалася дружба зі словацькими мандрівниками, туристичними клубами і спільнотами. Являючись палким прихильником активного відпочинку та гірських мандрівок, в 2014 році мою скромну персону було зараховано в Асоціацію високогірного туризму Словаччини (SVTS).

SVTS – Асоціація високогірного туризму Словаччини (Slovensky vysokohorsky turisticky spolok) – це загальнонаціональне об’єднання людей, які зацікавлені в туристичних походах, а також пересуванні та проживанні у високогірних умовах в різних країнах світу. Асоціація SVTS діє на підставі закону Словацької республіки (№83/90 Zb.), має власний статут та банківський рахунок.

Основна місія Асоціації високогірного туризму (SVTS) полягає в проведенні гірських походів, як на території Словаччини так і в інших країнах світу. Для цього організовуються різнопланові акції, з членами клубу проводиться освітня і навчально-методична робота з підготовки їх безпечного пересування та проживання у високогірних (альпійських) умовах. Крім того члени спільноти мають змогу користуватися системою знижок при закупівлі туристичних товарів і послуг в мережах туристичних магазинів, туроператорів. Асоціація також регулярно видає інформаційно-методичний матеріал під назвою «Високі гори», в якому висвітлюється активність спільноти. Ласкаво просимо в дивовижний світ гір!

Мої мандрівки Словаччиною:

1. ВИСОКІ ТАТРИ – ВЕЛИЧ ЗАХІДНИХ КАРПАТ
2. БАРВИСТЕ ЛІТО У ВИСОКИХ ТАТРАХ
3. ОСІННЯ МАНДРІВКА ВИСОКИМИ ТАТРАМИ
4. «СЛОВАЦЬКИЙ РАЙ» – ПЕРЛИНА ЗАХІДНИХ КАРПАТ
5. RYSY – НАЙВИЩА ВЕРШИНА НА ПОЛЬСЬКО-СЛОВАЦЬКОМУ КОРДОНІ
6. СЛОВАЧЧИНА ТУРИСТИЧНА: ПОПРАДСЬКЕ ОЗЕРО, СПЛАВ ДУНАЙЦЕМ, СПІШСЬКИЙ ЗАМОК
7. СЛОВАЧЧИНА ТУРИСТИЧНА: ТРЕВЕЛ-ТЕРАПІЯ У ВИСОКИХ ТАТРАХ
8. СЛОВАЧЧИНА ТУРИСТИЧНА: «СЛОВАЦЬКИЙ РАЙ» – ВІКНО У СВІТ ЕМОЦІЙ
9. ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК У ВИСОКИХ ТАТРАХ
10. ВИСОКІ ТАТРИ У ПЕРШІ ДНІ ОСЕНІ
___________________________________________________________________________________________

© Igor Melika, 2014  (Slovensky vysokohorsky turisticky spolok)

 • Мої вітання!

 • Сазін:

  Вітаю!

 • Nazar Barabash:

  Крутий перчик 🙂

 • Michal Kacerik:

  Great 🙂 Tesi ma to

 • Роман Жук:

  Тю я б Ігорю взагалі оскар вручив татранський, а не лише посвідчення. І не лише татранський 😉 Ігор їх заслужив вже неодноразово!!!

 • Juraj Dlábik:

  Slovensky vysokohorsky turisticky spolok (z Igorovej prihlášky)

 • Ján Novák:

  Som tiež vysokohorským turistom, vnímam krásu hôr a venujem sa aj krajinnej fotografii (v minulosti som bol členom Fotoklubu a Agrofotoklubu Ružomberok, členom Zväzu slovenských fotografov). Bol som aj na Gerlachu, Hoverle a Fagaraši v rumunských Karpatoch. Pretože sa profesionálne venujem trávnym porastom (lúky, pasienky, trávniky, ochrana životného prostredia), predovšetkým pasienkom, mojím cieľom boli salaše.

  V roku 2013 vyšla monografia “Po stopách valachov v Karpatoch” a teraz dávam dokopy monografiu “Salašníctvo v Karpatoch”, ktorú chcem vydať na budúci rok. Ak bude príležitosť rád by som sa s Vami stretol na nejakej turistickej akcii.

  S pozdravom, profesor Ján Novák

 • prof. Ján Novák:

  В iнтернеті є книга “Salašníctvo v Karpatoch – Carpathian mountain sheep milk farming”, опублікована минулого року, і вона також містить Bаші фотографії. Mожна також знайти за адресою (pdf) Salašníctvo v Karpatoch – Carpathian mountain sheep milk farming”.
  З повагою та найкращими побажаннями
  prof. Ján Novák

Залишити коментар