Татри – могутні гори в серці Європи, приголомшливі краєвиди та відмінно підготовлені лижні траси, які зроблять ваш лижний зимовий відпочинок незабутнім. Гірськолижний курорт Татранська Ломніца розташований в східній частині Високих Татр і є відомим і популярним місцем відпочинку влітку і взимку.

Це відправна точка багатьох туристичних маршрутів по Словаччині. Як зимовий курорт Татранська Ломниця має всі умови для заняття спортом і для повноцінного відпочинку. Гірськолижні тури в Татранській Ломниці затребувані з грудня до початку травня, поки тут тримається сніг і гарантоване катання, в тому числі і за допомогою снігових гармат.

Вид на Високі Татри із села Списький Штврток (Spissky Stvrtok)

В’їзд у тунель Браніско (Branisko, Slovakia). Довжина тунелю 4 975 м

Вид на Високі Татри з автомагістралі D1 (najdlhšia slovenská diaľnica D1)

Лижним центром Татранської Ломниці, що має найбільше значення, є маленьке урочище Скалнате Плесо (1750м). Дістатися до нього можна або за допомогою підвісної канатної або кабінної дороги. У сідловині Ломницьке Сідло на широкому схилі знаходяться відмінні чорні траси для швидкісного спуску і гігантського слалому. Траси в Татранській Ломниці промарковані синім і червоним кольором, висвітлюються у вечірній час і призначені як для початківців, так і для досвідчених спортсменів.

Вид на найвищу вершину Карпат Герлаховський штит (2655 м) з околиць міста Попрад

Гора Ломницький штит (2634 м). Lomnický štít, Vysoké Tatry, Slovensko

На курорті Татранська Ломніца ви знайдете широкий вибір розваг для приємного проведення часу. Для вас на курорті Татранська Ломніца відкриті бари, ресторани, кафе. Приїжджаючи на відпочинок в обов’язково повинні відвідати ресторан «Koliba» з живою музикою та національною кухнею. Для тих, хто і вночі не проти повеселитися, на курорті Татранська Ломніца працюють нічні бари і дискотеки.

Гірськолижний курорт “Татранська Ломниця” у Високих Татрах (Ski resort Tatranská Lomnica)

Культурна програма на курорті Татранська Ломніца дуже цікава і пізнавальна. Ви можете відвідати Музей Татранського національного парку, який знаходиться безпосередньо в Татранській Ломніці, або подивитися заповідник дерев’яного зодчества, який знаходиться в 15 км від Татранська Ломніца у селищі Ждьяр. Дуже цікаві екскурсії в аквапарк «Татраландія», «замок привидів» Бойніце, Спішський середньовічний замок XIII століття. Також можна з’їздити до міста Попрад, Левоча і Кежмарок і оглянути національно-історичні пам’ятники.

TATRALANDIA – найбільший аквапарк у Словаччині і один із найбільших у Центральній Європі

Аквапарк Татараландія є найбільшим аквапарком у Словаччині і одним із найбільших у Центральній Європі. Він знаходиться за 2 кілометри від центру Ліптовського Мікулашу, на північному березі водосховища Ліптовська Мара. Аквапарк побудований на термальному джерелі, з якого б’є вода з глибини понад 2,5 кілометри з постійною температурою 60,7 градусів цельсія. Однак найпотужніші емоції у гостей аквапарку викликають навколишні краєвиди, коли при внутрішній 30-ти градусній спеці, з бокалом «мохіто» в руці, ти замріяно можеш вдивлятися через панорамне вікно на засніжені вершини Високих Татр.

Якщо ви хочете насолодитися красою природи, дуже смачно поїсти, ну і нарешті, покататися на гірських лижах чи сноуборді, приїжджайте на курорт Татранська Ломніца до Словаччини.

Татранський крижаний будинок (Tatranský ľadový dóm, Hrebienok)


____________________________________________________________________________________________

© Igor Melika, 2015. Фото: © Ігор Меліка, Андрій Девятов, Юрій Сазін

Залишити коментар