Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш E-Mail (обов'язково)

  Тема

  Повідомлення


   

   

  Україна, Мукачево

  Instagram: igormelika

  Tel.: +38 066-777-77-77

  Вдячний за Ваші відгуки та зауваження стосовно роботи сайту:

  • Наше заочне знайомство виникло з подихом вітру, котрий малював на фотопапері.
   Саме через Ваші фотороботи розумію всю незбагненну красу гір, за що низький Вам уклін.

   Переглядаю фотороботи, виставляю найвищі бали, десь пишу відгук, а десь розумію
   що ці відгуки губляться в красі побаченого, і тільки одна думка, про те що таку
   красу можуть бачити дуже вільні люди, передати її можуть щасливі і сміливі, бо
   треба бути птахом щоб літати в таких місцях.

   Ваші роботи дуже смакують, вони стильні, мають свій почерк, ви вмієте змалювати
   буденні речі, додаючи їм казкової невловимості, закохуєте у побачене з головою,
   натискаєте на кнопку камери дуже тонко відчуваючи що неповторний момент кадру
   якраз настав. Це як музичний слух, це як почуття ритму в танці, щось дуже тонке,
   яке мабудь є вродженим. Буду з радістю переживати нові кадри зроблені вашим
   серцем. Успіху вам і великого натхнення!

  • Віталій Грондецький:

   Одержав масу задоволення від перегляду Вашого сайту, тим паче, що більшість місць мені знайомі! Також пізнавальні і цікаві оповідки і розповіді про Карпати! Так тримати!

  • Nadiya Chorna:

   Пане Ігорю, я в неймовірному захопленні від Ваших фото! Хочеться просто плакати душею або побувати хоч в 25-ій частині від Ваших подорожей, і після цього спокійно померти.

   http://igormelika.com.ua/wp-content/uploads/2010/03/143.jpg – щось фантастичне!

   Нехай Вам Господь дарує колосальну кількість натхення, щастя і довжелезних мандрівок!

  • Dubok:

   Випадково попав на ваш сайт і офігів… я, який народився на Воловечинні, і який тільки один раз познав велич і красу ВВ І СТОЯ і то случайно…. Переглянув ваші мандрівки і поняв: без гір я жити не зможу…. як автор ви вже мені стали другом. Хотів би, а може надіюсь якось прибавитись в братство любителів гір, тай два легіні по 7 років ростут, які готові з татом піти і накрай світу.

  • Olena D.:

   Хочу Вам подякувати за чудовий сайт. Дуже хочеться поїхати в Карпати, але, на жаль, важко знайти потрібну інформацію. Ваші фото дуже професійні і чудові. Інформація, яка дуже допоможе. Хочу побажати Вам Божої охорони у всіх мандрівках і якнайбільше моментів для неповторних фото!

  • Володимир М.:

   Ваш “Щоденник мандрівника” давно пора видавати окремою паперовою книгою… То би був чудовий подарунок… Щиро вдячний за розповіді і за фото. Повертаюсь на сайт вже не перший десяток разів 🙂

  • Вадим:

   Трохи подорожував вашим сайтом – дуже захоплюе. Сподобались фото – ви робите чудові знімки. Бажаю вам здоров”я та успіхів, сайту – розвитку та довголіття.

  • Kondratyuk Andrey:

   Я випадково натрапив на цей сайт- дуже хороша робота для людей, які ніколи не були в Карпатах, але давно хочуть – це неабиякий порадник та імпульс зробити це!

  • Ірина:

   Прочитала майже усі статті Вашого щоденника і не могла не написати. Обожнюю гори, але на превеликий жаль, рідко там буваю, а Ваші статті та фото пробудили ті відчуття свободи та натхненяя, що відчуваю мандруючи Карпатами.

   Особливо хочу відмітити ваш письменницький талант :)) Дуже змістовно, інформаційно та “яскраво” все розписано! Велике – Дякую за Вашу роботу! Все супер, продовжуйте в цьому ж дусі!!! Гарних Вам подорожей, прекрасних краєвидів та вдалих фото!

  • Тетяна:

   Дякую за чудовий сайт. Відчувається, що зроблений він з любов’ю і з бажанням поділитися побаченим. А побачене заслуговує на те! Цікаві фото, дуже мальовничі і вдалі! Відвідини Ваших сторінок дарують гарний настрій! У Вас чимало пізнавальної інформації!

  • Олена:

   Доброго дня, Ігоре! Не втрималася, аби не подякувати Вам за такий чудовий сайт. І не лише тому, що я етнічна гуцулка і мені близьска ця тема, а головно, бо Ви дуже професійно і з думкою про людей створили і провадите цей Сайт.

   Бажаю Вам всього найліпшого!

  • Ольга:

   Доброго дня, п. Ігоре! Я захоплююсь Вашими роботами! Півроку тому натрапила на статтю з вашими фото (Хлопчик з песиком) і щоразу заходжу на Ваш сайт підняти собі настрій!!! Величезне Вам спасибі, що не зариваєте свій талант! З повагою Ольга Бондаренко

  • Наталя:

   Щиро вдячна вам, п. Ігоре, за чудові світлини і тексти, за якими вгадується людина, яка не просто закохана в гори, але яка відчуває природу і єднається з нею…

   Як працівник Карпатського НПП, впізнавала і відкривала заново знайомі ландшафти, а як музикант, слухала музику гір. Успіхів вам та нових вражень!!!

  • Oksana Golovchuk:

   Дивилася і читала Ваш сайт. Ви дуже здивували. Й справді, фотописьменник! Багато вишуканості і філософії. А може філософської вишуканості. Знаєте, я Вам дуже вдячна. Ви – один з тих людей, які з’являються несподівано і нагадують: життя – це дар!

  • Женя:

   Класний сайт, фотки, подорожі. Сам таке люблю – подорожувати та фотографувати природу, навіть думав теж створити такий сайт. Про Боржаву все дуже знайоме, бо сам з товаришем ходив цього літа туди на чорниці 🙂 Так тримати!)

  • Надія:

   Щиро дякуємо за Чудові фото наших краєвидів!!! Змонтовано і описано професійно. Серце радується за Вас. Ми з сімєю насолоджуємось переглядаючи фото. Успіхів!!!

  • Микола Гешта:

   Пишу під враженнями ваших краєвидних фотографій та майстерно написаних описів мандрівок. Вельми вдячний за такі описи. Я як турист з невеликим досвідом який проявляється у близько 30 галочках на карті карпат побував у різних частинах цих чарівних горбів. Читаючи повні описи маршрутів згадую як то було в мене. Наразі дожився до дзеркалки і маю декілька фотографій з “Боржави та Івана” – оцінюючи ваші світлини то відчуваю ефект “ВАУ”. Насправді дякую що ви є і є на кого рівнятися!!!!

   З найкращими побажаннями у нелегких пейзажних походах – Гешта Микола

  • Боршош Ярослава:

   Вдивляючись в таку красу
   Ти розумієш – хочу жити!
   Не кожен може бачити красу,
   Не кожен може відтворити.

   Мої легені наповнились повітрям,
   Мов я його вдихнула з тих країв
   Де чисте небо поміж віттям,
   Там мабуть кожен побувати б захотів.

   Нехай Вселенна Вам дарує сили,
   Щоб радість Ви знов дарували нам,
   І довели: у світі все красиво,
   І вічне, мов душевний храм 🙂

  • Vsevolod Parypa:

   Твої світлини вирізняються і будуть вирізнятися унікальністю, образ кожної фоотокомпозиції неповторний – кожна неначе живе створіння має живу душу, неговорю про колір, свіло, тінь – вони часто “виносять” мій мозок, плавлять душу, настрій…

  • Василь Кіш:

   Надзвичайно красива галерея фото. Від автора є що повчитися. Ато живемо поряд з такою красою і не завжди вміємо нею насолоджуватися (у значній мірі говорю і про себе).

  • Володимир Чорногірський:

   Мені сподобався Ваш сайт. Видно що це робота в яку вложена душа мандрівника. Я також багато пройшов стежок Карпатами, але мене вразив Ваш особливий погляд на красу гір, а також Ваш талант донести це все до людей. Якщо наші карпатські стежки перетнуться, буду мати за честь посидіти з Вами коло ватри та поспілкуватись на цікаві для нас теми. Знімаю перед Вами свою похідну панаму.

  • Віталій:

   Я в захваті від побаченого, сам не мало пройшов по горах, а враження, що ніде не був. Дуже люблю фотографувати. Чи приймете мене в якийсь з своїх фототурів?

  • Артур:

   Дуже хороший сайт. Крім фото, особливо сподобалось про блискавку, тому що в горах часто маєш з нею справу 🙂 Але проблема, по-моєму, так і не вирішена.

  • Ірина:

   Найкоротший вiдгук: 🙂
   Якщо Ви хочете зробити ЦЕ – зробiть його з Мелiкою!

  • Люба:

   Ваші світлини супер. Карпати, побувавши там, забути неможливо, вашого сайту – також. Натхнення і наступних вдалих кадрів!!!

  • Uliana:

   Збираюсь в гори і натрапила на ваш сайт – ще один величезний доказ Країна наша-ЧАРІВНА!!! а ми – щасливі що є іі частинкою!

  • Сергій Паллаг:

   Я Вашими фото лікуюсь, вони оздоровчо на мене впливають, відверто… Ось моя особиста істинна ваших робіт. Ви творите історію…я у цьому переконаний!

  • володя:

   Шукав сир випадково попав на ваш сайт і ваш рецепт сиру по-верховинське, останні 2 роки захопився походами по гриби в Карпати, переглядаючи ваші фото зрозумів що я Карпат справжніх не бачив. Якщо є можливість зробити туристичний маршрут із вами, я не відмовився б! Бажаю вам добрих мандрівок і вірних друзів!

  • Tetyana Buhera:

   Настільки захоплююсь і горджусь тим, що мала можливість вживу спілкуватись і працювати з такою талановитою людиною як Ігор!!!! :)))

  • Василь:

   Ігор, твої фото з походів просто супер, мало ко так класно може показати всю красу карпатського краю. Много лінивих, таких ги я, нигда би і не увіділи ісю красу якби не ти, твій фотоапарат. Я не сентиментальна людина, але твої фото – то шось романтично красиве дійство!

  • Mariya Fedoriv:

   Щиро дякую за Вашу творчість. Це як дихати свіжим повітрям і пити чисту воду – це прекрасно. З повагою і захопленням, щиро, Марічка Федорів.

  • Юля:

   Хочу сказати велике дякую за Вашу роботу, це грандіозна і дуже цінна праця, і вона дуже надихає! Кращого “путівника” і не придумаєш!

  • Вадим:

   Дуже вдячний Вам за листи, що надходять від Вас з фотоподорожами. Ваші фотографії дуже надихають та викликають почуття гордості за Україну. Нам є чим пишатись! Бажаю великої творчої наснаги – Ваш проект дуже вражає. Бажаю Вам та проекту “многая лета”!

  • Галина Кравець:

   Щиро Вам дякую за світлини. Якщо слово дякую відображує те почуття яке охоплює від споглядання Ваших робіт! Від усього серця ДЯКУЮ!

  • Тарас Пушкар:

   Чудовий у Вас сайт. Заглянеш – і можна зразу визначитися з наступними подорожами 🙂

  • ЮРА:

   з нетерпінням чекаю репортажів за 2013 рік. канешно із супер фото.за статтю про лавину на Боржаві спасибі….про таке мож книгу написати.

  • Nestor Wolansky:

   Greetings, Mr. Igor Melika! Very nice photos! For those who are not familiar with some of the geographical locations, just where exactly is your background photo “Осінь на Вододільному хребті” located? Please post exact information. “Vododilnyj hrebet” means very little, if you don’t know where and what it is, right? Thanks!

  • Jenechka Naumenko:

   Добрий день. Я хочу подякувати Вам за сайт, за те що відкрили для мене Карпати з іншого боку!!! Дуже гарні фотографії, цікава інформація! Переглядаючи фото, відчуваеш атмосферу і магію гір. Дякую за це. Успіхів 🙂

  • Daria Kushmelyn:

   Is it too unnecessary to say that your phtographs are very beautiful? I’m happy to discover I can view them on my own on your page – thanks for the ease of access, your pictures should be seen!

  • Станислав Лысенко:

   Фото просто відпад. Дякую за задоволення! Нариси на вашому сайті заслуговують найвищої оцінки!

  • Андрійко:

   Дякую, Вам, Ігоре! Те, чим ви займаєтесь – просто диво, а Ваші фото казкові. Шкода, що мало часу, щоб відвідувати Ваш сайт. Але в фототур цього року обовязково з Вами піду.

  • Halyna Zav:

   У Вас надзвичайні світлини! Від них йде стільки енергетики й тепла, що почуваюсь майже присутньою у кожному зображеному куточку дивовижної нашої природи! Дякую пане Ігоре Вам за відчуття і споглядання прекрасного! Успіхів Вам і наснаги!

  • Саша Новосельський:

   Подяка за ваш сайт. Так сказати про гори, друзів, походи, враження і значимість гір у житті людини – це великий дар. Бажаю Вам натхнення і вражень для нових фотосесій.

  • Люба:

   Випадково натрапила на Ваш сайт. Важко підібрати слова щоб описати свої враження від фото, а що вже говорити про побачити таке своїми очима. Відразу захотілось піти у всі походи. Я дуже люблю гори, наші Карпати.

  • Александрия:

   Мені дуже подобаються ваші фотографії. Я вже 5 років катаюсь з Дніпропетровська в Карпати і заготовляю там ягоду. І є у вас такі фото, що я навіть і не знав про такі місця. Дуже вам вдячний за вашу роботу.

  • Я з дитинства фотографую і подорожую. Моїм першим фотоапаратом був “Смена-символ” за 23р. Ваші фотографії чудові. Певні з них я використовую як взірець при навчанні. Карпати дуже полюбляю – ваші описи дозволили скорегувати мої маршрути (подорожую з дітьми, підлітками, дорослими) і побачити Їх з іншого боку. Про певні місця, де я був, більш досконалу і цікаву інформацію (невідому мені)я знайшов якраз на Вашому сайті. Сайт живий, має Душу і Дихання. Як тільки буде можливість, попрошу Вас взяти учасником до фотомандрівки.

  • Владимир:

   Давно спостерігаю за Вашою творчістю. Ви робите фантастичні фото! При їх перегляді співає душа і ростуть крила!!! Маю бажання прийняти участь у фототурі і повчитись у Вас знімати пейзаж.

  • Богдан:

   Чудовий сайт! Знамениті фотоколекції і прецікаві розділи! Дуже тішуся, що зробив для себе це відкриття, яким обов’язково поділюся з друзями! Респект п. Ігореві! Слава Україні!

  • Денис Чернов:

   От всего сердца хочу поблагодарить Вас за то душевное тепло, свет, силы и любовь, что Вы постоянно дарите через все Ваши творения, рассказы, возможность всегда путешествовать вместе с Вами и постоянно наслаждаться красотой нашей страны. Вы подарили мне, как и многим другим людям, возможность прикоснуться к природе, быть одним целым с безкрайней красотой гор, озер и рек, увидеть мир Вашими глазами и через Ваше доброе и золотое сердце познать красоту вокруг нас.

   Вы светом душу наполняете, как чашу,
   Любовью в мир ведете по дорожкам,
   Показываете нам всю красоту природы нашей,
   От великанов гор и рек до хлебной крошки.

   Вы открываете нам двери в тайный мир,
   Даете руку, чтоб идти за Вами и не оступиться.
   А в сердце песнь поет нам хор из дивных лир,
   Взмывая вверх под небеса, как птица!

   Вы подарили красоту Карпатских гор и Крыма,
   Я стал сильнее, всю природу мира ощутив,
   И не найти слова, чтоб также были ощутимы,
   Чтоб описать того, кто в фото в весность воплотил…

   С уважением и благодарностью, Денис

  • Andrii Krysko:

   Хочу висловити своє захоплення до того що Ви робите. Ваші фото стількох надихають. Саме тому я Вам запропонував побувати у найкрасивіших горах Світу! Без жодних лестощів скажу, що такому фотографу як Ви потрібні місця й відповідні. Скількох людей Ви ще зможете мотивувати своєю творчістю. Вибачте, що так емоційно вийшло. Насправді це те шо в мені зараз сидить. Дякую Вам і бажаю продовжувати робити Вашу важливу справу!

  • Оксана Тибінка:

   Мені дуже сподобались ваші світлини з гір і чудові коментарі до них. Як багато ще хочеться всюди побувати, в т.ч.у тих місцях, які ви знимкуєте. Благословінь вам!

  • Andriy Katrych:

   Здавна читаю Ваш сайт! Багато чого нового відкрив для себе. Дякую Вам за Ваші статті-дослідження!

  • Максим:

   Прекрасная страничка! Отличные фото!!! Но самое уникальное в этом всём – это сам автор!!! Прекрасной души человек, добрый и отзывчивый, хороший друг и просто собеседник… Жутко скучаю по твоему обществу, Игорёк, ну и конечно по бограчу… С уважением, Максим Убей-Волк.

  • Алла Loginova:

   Ваш сайт – супер, дякую, милуюсь світлинами і з задоволенням читаю.

  • Костянтин:

   Був вражений чарівністю та різноманітністю краєвидів та цікавих місць, котрі знайшов на Вашому сайті. Розповіді, котрі Ви залишаєте ваблять відвідати всі ці місця самому.

  • Я знайома з Вашими фотороботами ще з фотоклубу з 2009 року. З Ваших фото почалося моє знайомство з Карпатами. Тепер я постійний гість Карпат, і читач Вашого сайту та фото звітів. Зараз моє життя тісно пов’язане з Карпатами, можливо вагомий внесок в це зробили саме Ваші фото. Дякую. Бажаю Вам нескінченного натхнення та здолання нових вершин.

  • Роман Періжок:

   Дякую Вам, Ігоре! Отримав море задоволення від Ваших світлин!!!

  • Elena Kopinetc Barta:

   Давно захоплююся цим незбагенно прекрасним світом, справжнім , залишається тільки подякувати!

  Залишити коментар