Світ навколо нас неосяжний і дивовижний. І, коли переважно романтичні і творчі люди підсвідомо відчувають це, їм хочеться поділитися з іншими людьми своїми враженнями: вони намагаються передати красу цього світу словами, фарбами, звуками, світлинами. Інші ж люди, які слухають ці вірші, музику або милуються картинами, підсвідомо стають добрішими, щирішими і кращими.

Часто люди дивуються і не розуміють, навіщо в двадцять першому столітті потрібно виходити із зони комфорту і напружуватися, піднімаючись високо в гори. Напевно їм вряд чи зрозуміти, що походи в гори це такий стиль життя і дуже часто – необхідність для окремих особистостей. Деякі люди йдуть подалі від інших людей і подалі від галасливого довкілля, щоб відпочити від рутини і шаленого ритму сучасного життя, інші – просто ловлять короткі моменти усамітнення, швидко повертаючись в лоно цивілізації, треті – постійно шукають в горах джерело натхнення і гармонії.

Варто зауважити, що навіть нетривалий похід в гори, з метою помилуватися недоторканою природною красою, покращує настрій і налаштовує на особливий лад. Адже навіть найкрасивіші фотографії гір не в змозі передати атмосферу і настрій, які з’являються в горах та емоції, що виникають під час сходження на вершину.

Навіщо ж люди піднімаються в гори? Напевно, це просто частинка їхнього маленького життя, потреба, що виникла ще в дитинстві або набута з віком і досвідом, коли відчуваєш, що хочеться подолати труднощі або просто побути в тиші серед краси, яку створила чудотворна Природа.

Рододендрон східнокарпатський

Мармароський масив

Ранок в Мармароських горах

Ранок на полонині Лечен (1290 м. над р.м.)

Пухівка піхвова (Пушица влагалищная) – Eriophorum vaginatum L.

Рододендрон східнокарпатський, миртолистий (Rhododendron myrtifolium)

Вечір на полонині Борщевиця

Полонина Борщевиця (1120 м. над р.м.)

Цвітіння Рододендрону східнокарпатського на Мармарощині

____________________________________________________________________________________________

Фото: © Ігор Меліка, червень 2017 (Мармароський масив в Українських Карпатах)

Залишити коментар