Travel & make photo together

Виникло бажання  подорожувати? А можливо ти мрієш про мандри з цікавими пригодами? Хочеш незабутніх вражень та яскравих емоцій? Тоді приєднуйся до нас і – в захоплюючу подорож до незвіданого світу мальовничих гір! Для чого люди піднімаються в гори? Як не дивно, але відповідь на це запитання потрібно шукати саме там, в горах, де життя набуває нового сенсу, а від атмосфери простоти і щирості, отримуєш неусвідомлене задоволення, силу та енергію, що випромінюють ці дивовижно величні гори! Тож, поки ти приймаєш рішення, мої друзі вже збирають наплічники і вирушають у далеку дорогу до царства синіх гір.

_____________________ЗАПЛАНОВАНІ МАРШРУТИ_____________________

20-24.08.2020

Високі Татри, Словаччина:  народний парк «Словацький Рай» (Slovensky Raj), каньйони річки Горнад (Prielom Hornadu); Popradske pleso – Ostrva (1984 m); Strbske pleso (1355 m) – Predne Solisko (2117 m); Hrebienok (водоспади Студеного потоку); Белянська печера

4-6.09.2020

Свидовецький масив: урочище Драгобрат – г. Стіг – (1704 м) – г. Крачуняска (1686 м) – оз. Ворожеска – г. Догяска (1762 м) – оз. Апшинець (Трояска 1487 м) – хр. Урду-Флавантуч – г. Жандарм – (1763 м) – г. Велика Близниця – (1881 м) – пол. Браїлка – с. Кваси, урочище Тростянець (Рахівського р-ну)

Для участі в туристичному поході необхідно ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ після чого на Вашу електронну адресу буде надіслано опис та умови участі в тому чи іншому поході

Якщо серед пропозицій Вам не вдалося знайти відповідний маршрут, повідомте, в який фототур-похід (куди і коли) Ви б хотіли поїхати? Ваші побажання будуть обов’язково розглянуті і опрацьовані в найкоротші терміни.

Залишити коментар