Travel & make photo together

ФОТОтур це – спеціалізований вид подорожі, розрахований на створення сприятливих умов для проведення фотографічної зйомки в компанії однодумців. Фототур спрямований на підвищення фотографічного рівня, а також поповнення свого портфоліо новими вражаючими фотознімками. Фототуристичний проект “Подорожуємо та фотографуємо разом” пропонує фототур-походи Українськими Карпатами і Європою на фототеми: пейзаж, природа, панорамна та жанрова зйомка.

Першочерговою задачею фототуру є створення сприятливих умов для проведення фотографічної зйомки. Тому всі маршрути ретельно плануються під режим дня фотографів і, як правило, заздалегідь вивчаються та перевіряються організаторами туру в плані фотографічного потенціалу. Крім фотографів, у фототуристичному поході можуть приймати участь звичайні туристи, прихильники активного відпочинку, шанувальники гірської природи.

Організація та проведення фототур-походу______________________________________________

ФОТОтуристичні походи проводяться цілорічно, згідно попередньо складеного графіку. На термін проведення фототуру кожен його учасник повинен мати при собі медичну страховку, яку можна оформити в будь-якій страховій компанії. Це являється обов’язковою умовою участі в фототурі. Розробляючи маршрути гірських фототур-походів, до уваги беруться декілька важливих чинників: загальна тривалість маршруту, наявність цікавих і фотогієнічних місць, метеорологічні (погодні) умови, доступність до питтєвої води.

Денний графік фототуру планується таким чином, щоб фотомандрівники могли максимально використовувати можливості ранкового і вечірнього освітлення. Це являється одним і основних критеріїв фототуру. Протягом світлового дня група фотографів переміщається по запланованому фототуристичному маршруту. Увечері, після завершення знімального дня, в фото-таборі проходить перегляд та активне обговорення відзнятого за день фотоматеріалу, спілкування на найрізноманітніші фототеми, будуються плани на наступний день, вислуховуються побажання учасників.

Як правило, заздалегідь запланований фототуристичний маршрут вдається пройти повністю. Однак, бувають ситуації, коли керівник групи, по ряду причин, змушений змінити маршрут. Приводом для цього можуть слугувати: складні погодні умови або незадовільний стан здоров’я будь-кого із учасників фототур-походу. Якщо з різних причин групі не вдається пройти маршрут згідно запланованого графіку (місце, день та орієнтовний час фінішу), керівник групи має право скоротити маршрут і на свій розсуд закінчити фототур-похід в найближчому населеному пункті. Невід’ємною складовою успішної мандрівки є і психологічна підготовка подорожуючих. Тому слід пам’ятати, що кожен хто приймає участь в фототур-поході несе персональну відповідальність за особистий моральний і фізичний стан. Тому прохання реально оцінювати свої можливості. Ваш стан здоров’я не повинен бути перешкодою ні особисто вам, ні іншим учасникам походу.

Проживання та харчування в фототур-поході_____________________________________________

Особлива атмосфера проживання у наметах посеред дикої природи та приготування їжі на вогнищі гарантує учасникам фототуру непересічні враження. У похідних умовах режим харчування визначається конкретними особливостями маршруту і залежить від метеоумов, наявності палива, укриття від негоди, від тривалості світлового дня і т.д. Кожен учасник фототур-походу проводить заготівлю продуктів самостійно, на свій смак та вподобання. Продукти для походу повинні бути висококалорійними, швидкого приготування, мати невеликий обсяг і вагу та тривалий термін зберігання. Орієнтовна добова норма 3000-4000 калорій.

Спорядження та необхідні речі для фототур-походу________________________________________

Готуючись до гірського фототур-походу, з собою потрібно брати найнеобхідніші речі і залишити вдома те, без чого цілком можна обійтися. Нижче наведено перелік необхідного туристичного спорядження для гірського походу та рекомендований список особистих речей фототуриста: Спорядження для фототуру

Фототуризм в Карпатах

Подорожуємо та фотографуємо разом!_____________________

У розділі «Заплановані маршрути» можна вибрати різнопланові фототури. Якщо серед пропозицій Вам не вдалося знайти підходящий маршрут, повідомте, в який фототур-похід (куди і коли) Ви б хотіли поїхати? Ваша пропозиція буде обов’язково розглянута найближчим часом. Також існує можливість організації фототурів підвищеної комфортності, де маршрут та інші пункти поїздки вибираються таким чином, щоб триматися якомога ближче до постійного житла, кухні і тепла. В комфортних фототурах майже немає фізичного навантаження, важких рюкзаків і тривалих піших переходів. Такі поїздки припускають роботу постійного водія, провідників та кухарів. Зрозуміло, що такі умови мають цілком відчутне цінове вираження.

Для участі в фототур-поході необхідно заповнити бланк заявки та відправити її організаторам міроприємства. Після цього Ви повинні отримати підтвердження про участь, а також іншу інформацію стосовно організації та участі в фототур-поході. Приємної подорожі!

Заявка на участь в фототурі
____________________________________________________________________________________________

© Ігор Меліка “Подорожуємо та фотографуємо разом”

  • alex:

    А почему только Карпаты? Есть же более интересные места например в Альпах или во фьордах Норвегии… Почему украинские клубы в вопросах организации почти всегда останавливаются в пределах своей страны? Австрийский Альпийский клуб в который я вхожу, например предлагает маршруты и фототуры в разные страны, включая кстати наши Карпаты.

  • Valentyna Zalevska:

    З Вами завжди комфортно в будь-який час в горах, дуже ціную Вашу роботу та любов до гір!

  • Tibor:

    Alex, какими бы не были интересными и привлекательными Альпы или даже Кавказ да и Гималаи, но все равно свои горы будут всегда брлее ценными… В Карпатах есть то, чего нету в других горах, какая то энергия особенная…! Эти горы для меня и множества других людей, всегда будут особенными и именно их я буду любить всю свою жизнь…

  • alex:

    Tibor, согласен с Вами, что каждые горы ценны по своему. Но как можно судить о чужих горах и хвалить только свои, не побывав ни разу в чужих?

  • Tom:

    alex: Я хожу в горы с 1960-х годов. С тех пор слава Богу много что изменилось в нашей жизни и благодаря этому мнеу далось побывать и на Кавказе (конечно и в горах Кавказа) и в Альпийских горах и в Тянь-Шаньских но еще во многих других. Карпаты молодые горы. Больших скалистых местностей практически нет. Поэтому практически в Карпатах всюду зелень-растительность. Я лично люблю именно такую местность. Пустые серые скалы меня не привлекают. Может их любят скалолазы, но это совершенно другой туризм. А то, о чем нам пишет человек-владелец данного сайта как раз походит для любого начинающего туриста, любого человека, который любит природу. Так что по этому считаю, что вы завязали излишний и неправильный спор. И кстати, Вы-то вообще были когда-то в Карпатах?

  • alex:

    Tom, конечно я бывал в Карпатах и не раз. Но если Альпы и Кавказ для Вас исключительно пустые и серые скалы, то невольно вкрадываются сомнения – а бывали ли Вы там вообще.
    И где Вы тут спор обнаружили? Я задал вопрос, мне на него доходчиво ответили и всё.

  • Orest Melnyk:

    Tom та Alex не сперечайтесь! Ваши Урал, Алтай, а також Забайкалля також прекрасні! А Ви колись бували в Підмосковї на Лєнєнскіх Горках! Обалдєнно! Духе рекомендую! Зробіть будь-ласка фоторепортаж.

Залишити коментар