Для чого люди їдуть в гори? Хтось шукає спокою, хтось хоче нових вражень, хтось – гострих відчуттів, а хтось їде по здоров’я… Здається, у горах є все. І все таки. Чим можна зайнятись у горах влітку? Насправді літній відпочинок серед гір може принести вам несподівано багато цікавих і приємних вражень. Він може стати суцільним адреналіном, екстримом, випробуванням на витривалість, пригодами, корисною пізнавальною мандрівкою або цілющим ковтком серед гір.

Впродовж 2016-го року особливо популярним напрямком серед туристів стали Високі Татри, що в Словаччині. Кажуть, що людей романтичних, з хорошою уявою та фантазією гори особливо притягують і надихають – на мандри, на творчість. Тож для таких любителів гір найцікавішим відпочинком можна вважати піший похід. Адже подорожувати пішки – цікаво, корисно і здорово.

У Високих Татрах ви можете легко відправитись в подорож будь-яким гірським масивом, чи місциною, та краще, якщо це буде спланована і добре організована подорож. Звичайно, піднятись на гірську вершину справа не з легких. Втім погодьтеся, результат того вартий. Відчуття свободи, краси, захвату і просто задоволення власним досягненням приходить, коли ви побачите світ з гірської висоти. Спробуйте хоча б раз.

Vysoke Tatry (High Tatras, Slovakia)

Адміністративно регіон Високі Татри утворений з 15 самостійних курортних селищ, які знаходяться на території Татранського Народного парку (TANAP). Варто зазначити, що в 1949 році парк був оголошений біосферним заповідником, який охороняє, розвиває і підтримує екосистему і різноманітність ландшафту. А з 1993 року TANAP став ще й біосферним заповідником ЮНЕСКО. Крім того, у татранський регіон крім Татранского національного парку входять також Національний парк «Пєніни», Національний парк «Низькі Татри» і Національний парк «Словацький рай». Від побаченого у Високих Татрах ви отримаєте не тільки естетичну, але й енергетичну насолоду! Високі й мовчазні гори, чисті та прозорі гірські озера і річки, печери та долини – всім цим можна насолодитися у Словаччині. Відкрийте для себе неповторний світ Західних Карпат!

Літо у Високих Татрах

Tatranska Lomnica, Railway Station

Високі Татри – частина Західних Карпат

High Tatras Mountains

Вид на гору Ломницький штит (2634 м)

Фототуристичний похід: Літо у Високих Татрах (18-22.07.2017) ______________________________________

Presne Solisko (2117 m.a.s.l.)

Prielom Hornadu, “Slovenský Raj”

____________________________________________________________________________________________

Photographer: © Igor Melika, July-August 2017 (Vysoke Tatry, Slovensko)

Залишити коментар