30 червня 2013 року на території Ужанського національного природного парку, у селі Стужиця, Великоберезнянського району, відбудеться черговий обласний фестиваль сиру „Молочна ріка”.

На фестивалі можна буде придбати та скуштувати молочну та кулінарну продукцію, виготовлену традиційними для Великоберезнянського району способами. Всі бажаючі матимуть нагоду взяти участь у різноманітних розважальних заходах: спортивних змаганнях, жартівливих конкурсах, захоплюючих екскурсіях тутешніми туристичними стежками. Також запланована святкова концертна програма за участі кращих сольних виконавців і колективів художньої самодіяльності закарпатського краю.

На фестивалі буде представлено розмаїття сиро-молочної продукції, виготовленої традиційними для Березнянщини способами. Тут можна буде досхочу поласувати млинцями з сиром, варениками і пирогами з сиром, солодкими сирниками, продегустувати гомбовці з творогом, галушки з сиром, скуштувати різноманітні закуски з пікантними сирами, творожні тістечка, солодощі, тощо.

Запрошуємо Вас, шановні гурмани, любителі смачних верховинських страв, шанувальники мальовничих куточків природи, на одноденну захоплюючу мандрівку у світ цілого розмаїття сиро-молочних продуктів, цікавих конкурсів і спортивних турнірів, виступів колективів художньої самодіяльності, виставок творів народних умільців Великоберезнянщини та інших районів Закарпаття.

Кожен учасник фестивалю матиме чудову нагоду не тільки скуштувати десятки видів страв лемківської кухні, оцінити віртуозну майстерність домогосподарок високогірних поселень, купити грудку сиру, тістечка, але й самому прилучитися до приготування смачної їжі, основу котрої складає білосніжний коров’ячий сир, записати оригінальні старовинні рецепти. На гостей фестивалю чекають видовищні заходи, можливость гарно відпочити у гармонії з навколишньою природою, сфотографуватися на тлі знаменитих стужицьких тисячолітніх дубів та біля перепадів прозороих гірських річок. Мета фестивалю: відродження виробництва молочної продукції, традиційних верховинських страв, розбудова туристично-рекреаційної сфери у районі, втілення у життя цікавих та привабливих інвестиційних проектів.

Залишити коментар