Високі Татри – одна з найбільш вражаючих природних пам’яток Словаччини. Ці мальовничі гори є найвищою частиною Карпат. Щорічно близько п’яти мільйонів туристів звідусіль з’їжджаються для того, щоб провести канікули на місцевих гірськолижних курортах, позайматися альпінізмом або ж просто здійснити пішохідні туристичні прогулянки. Варто також зауважити, що крім найвищої в Словаччині вершини Герлаховський Штит (2655 м), у Високих Татрах знаходиться безліч водоспадів, льодовикових озер та вражаюча різноманіттям флора і фауна.

Територією TANAP (Татранський Народний парк) проходить приблизно 600 кілометрів промаркованих пішохідних маршрутів, які приведуть Вас до найвищих мальовничих вершин. Словацькі Татри доступні майже для кожного. Незалежно від віку, перебування у Високих Татрах принесе Вам незабутні враження, незалежно від того, чи ви підете в пішохідний похід самостійно, чи візьмете з собою гірського провідника, або ж комфортно підніметеся вгору на канатній дорозі за незабутніми враженнями.

Jiskrova pevnôstka (Нижній двір з круговими кам’яними основами, 15 ст.)

Спишский Град – найбільший замок Словаччини. Пам’ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Взимку Високі Татри перетворюються в центр гірськолижного відпочинку, ну а влітку заповідник відкриває свої простори для численних любителів трекінгу і гірських прогулянок. Однак ночувати тут можна тільки в гірських притулках або в готелях найближчих курортних містечок. Незважаючи на нестійку погоду в Татрах, яка в будь-яку мить може зміниться з сонячної і теплої на штормовий вітер і затяжний дощ, наплив туристів тут в сезон просто вражаючий!

Чотириденна мандрівка Високими Татрами в перші дні осені порадувала своїх шанувальників теплою, сонячною погодою та залишила в памяті незабутні миті яскравих днів проведених в горах Словаччини. Високі Татри вкотре дивують і вражають своєю чарівністю і гостинністю. Відкрийте для себе туристичну Словаччину!

Водоспад Скок (1789 м над р.м.)

Озеро над водоспадом Скок (1801 м над р.м.)

Okruhle pleso & Capie pleso

Capie pleso (2075 m. a.s.l.) v Mlynické dolině

Озеро Лелече у Високих Татрах (2075 м над р.м.) – Capie pleso

Mlynická dolina (Vysoké Tatry)

Вид з перевалу Бистра Лавка (2314 м над р.м.)

Vodopad Skok (1789 m.a.s.l.)

Перевал Bystra lavka (2314 m.a.s.l)

Horec (Gentiana asclepiadea L.)

Kosodrevina (Pinus mugo)

____________________________________________________________________________________________

Photographer: © Igor Melika, september 2017 (Vysoke Tatry, Slovensko)

  • Юлія Канюка:

    Тааак!! Опісля залишилися мега-круті емоції про цей трекінг

Залишити коментар