7 серпня 2013 року в Мукачеві відбудеться перша на Закарпатті “Сушка” – міська акція вільного виставкового проекту по обміну фотографіями. “Сушка” – формат виставки, що об’єднує фотографів самого різного калібру – аматорів і професіоналів, ломографів і прихильників традиційної зйомки.

Фотопроект “Сушка” був заснований три роки тому в Санкт-Петербурзі. Зараз ця акція проходить у багатьох містах Росії, України та інших країнах. Організатори «мукачівської сушки» взяли за мету організувати цей проект не в одному місті, а майже в усьому Закарпатті, а саме у таких містах як Мукачево, Ужгород, Хуст, Чоп, Виноградів, Свалява, Рахів, Тячів, Іршава, Довге, Берегово, Великі Лучки. Адже на Закарпатті багато талановитих фотографів, роботи яких варті уваги.

На “Сушці” може взяти участь кожен бажаючий. Це абсолютно безкоштовний захід! Насамперед “Сушка” – це обмін фотографіями: Ви приходите і роздивляєтесь роботи. Фото, яке Вам найбільш до вподоби, можете забрати з собою, але взамін залишити своє. Тож завітавши на «Сушку», не забудьте взяти з собою авторські фотографії (автором яких є саме Ви) та білизняні прищіпки.

Перша “Сушка” відбудеться у Мукачеві на центральній площі міста 7 серпня 2013 року о 18:00 біля пам’ятника «Кирил і Мефодій». Допускається розмір фотографій від 10х15 до 30х40 см. Свої фото можна підписати, залишити на звороті координати чи послання майбутньому власнику. Кількість презентованих світлин – довільна. Для участі в проекті необхідно зареєструватися в організаторів заходу: «Сушка-2013». Організатори обіцяють, що на проекті буде чимало цікавого: розважальна програма, конкурси, сюрпризи.

Залишити коментар