7 серпня 2013 року в Мукачеві відбулася перша на Закарпатті “Сушка” – міська акція вільного виставкового проекту по обміну фотографіями. “Сушка” – формат виставки, що об’єднує фотографів самого різного калібру – аматорів і професіоналів, ломографів і прихильників традиційної зйомки. Фотопроект “Сушка” був заснований три роки тому в Санкт-Петербурзі. Зараз ця акція проходить у багатьох містах Росії, України та інших країнах. Організатори «мукачівської сушки» взяли за мету організувати цей проект не в одному місті, а майже в усьому Закарпатті, а саме у таких містах як Мукачево, Ужгород, Хуст, Чоп, Виноградів, Свалява, Рахів, Тячів, Іршава, Довге, Берегово, Великі Лучки. Адже на Закарпатті багато талановитих фотографів, роботи яких варті уваги.

В мукачівській “Сушці” взяли участь всі бажаючі. Адже це абсолютно безкоштовний захід! Насамперед “Сушка” – це обмін фотографіями: відвідувачі приходили в центр міста і роздивлялися викладені роботи. Фото, яке найбільше сподобалося, можна було забрати з собою, але взамін залишити своє. Відтак всі учасники, що завітали на «Сушку», приносили з собою авторські фотографії та білизняні прищіпки.

Перша “Сушка” пройшла в Мукачеві на центральній площі міста 7 серпня 2013 року біля пам’ятника «Кирила і Мефодія». Розмір фотографій був довільним від 10х15 до 30х40 см. Автори підписували свої фото, залишали на звороті свої координати чи будь-яке послання їх майбутньому власнику. Кількість презентованих світлин від одного автора була довільною. Проект “Сушка-2013” проходив під супровід музики та конкурсів із сюрпризами. ____________________________________________________________________________________________


____________________________________________________________________________________________

© Ігор Меліка, 2013  All Rights Reserved

 • Сазін:

  Це клас!
  Дуже шкода що в мене не вийшло побувати, дякую за репортаж! Хоч так подивлюсь..
  На слідуючій – ОБОВ’ЯЗКОВО!

 • Галина Кравець:

  Жаль, що Вашої фотографії не змогла дістати. Все миттєво розібрали. Підозрюю без обміну :)))

 • fr1m:

  Я рахую що тут головне любов до фотографії.

Залишити коментар