Закарпатське божоле - 2011

19–20 листопада 2011 року в Ужгороді пройде фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле». Кращі винороби області запропонують свої винні шедеври гостям свята. Протягом двох днів винороби області виставлятимуть на фестивалі десятки різних сортів молодого вина – виробленого з урожаю 2011 року, яке ще зберегло аромат сонця, запашного літнього дня і свіжого винограду.

Дбайливо вирощений виноград зріє та радує око розкішними гронами – прозоро-білими, насичено-рожевими, темно-синіми. Кожний сорт винограду – це неповторний та унікальний смак, своя історія та спосіб вирощування.

Під час божоле-днів вино не тільки питимуть. Про нього дізнаватимуться й багато цікавого: організатори розкажуть історію виноробства в Закарпатті, традиції вживання та особливості цієї унікальної справи.

Свято молодого вина “Закарпатське Божоле” – це безліч ексклюзивних і легендарних сортів терпкого напою, а також велика розважальна програма, в яку входять екскурсії по місцевих визначних пам’ятках, ярмарок народних умільців та інші цікаві розваги.

ФОТОзвіт з минулорічного фестивалю (2010) “Закарпатське божоле” дивіться та читайте ТУТ

  • Гм. Таке хоч бери та їдь :)))

  • Фестиваль молодого вина “Закарпатське божоле-2011”, який вже став в Ужгороді традиційним, дещо порушить свої традиції. Свято, яке заплановане на 19 і 20 листопада, відбуватиметься не просто неба (звичайним місцем прописки фестивалю була вулиця Волошина), а у старовинних підвалах. Молоде вино дегустуватимуть у “Винному льосі” – так називають будівлю, розміщену в самісінькому центрі міста на вулиці Ракоці.

    Тут прекрасне місце, це пам’ятка архітектури 17-го століття, тут неперевершена атмосфера, однак довгий час ці приміщення були занедбані. Зараз там кипить робота, готується місце. При чому всередині льоху буде виключно вино. Ми не пустимо туди ні з медом, ні з шашликами, це все буде на вулиці, там же буде концерт самодіяльних колективів, заявив організатор фестивалю Божоле-2011 Олександр Ковач

Залишити коментар