Фестиваль риболовів та угорської ухи
Підприємство „Берег Тур” 21-22 квітня 2012 року у зоні відпочинку біля Березького озера (Закарпаття, Берегівський р-н, біля села В. Береги) проводить III-й Березький фестиваль риболовів та угорської ухи.

21 квітня 2012 року головну роль на фестивалі відіграватимуть знавці приготування рибних страв, які змагатимуться за здобуття титулу майстрів приготування угорської ухи (золотого, срібного та бронзових ступенів).
Також в цей день учасники змагань з рибалки матимуть змогу зареєструватись, ознайомитися з умовами змагань, провести тренінг.

22 квітня 2012 року розпочнеться змагання рибалок, у ході якого визначиться, хто найбільш майстерний рибалка, кому більше поталанить.

Журі визначить переможців у кількох категоріях, котрі отримають призи за найбільшу впійману рибу, за найбільшу кількість виловленої риби, за найбільшу сумарну вагу улову. Також буде відзначено найрезультативнішого учасника-жінку, представника юнацької вікової групи та найстаршого і наймолодшого учасників суперництва.

На фестивалі також позмагаються знавці народних пісень, бувальщин про Тису, про рибальство. Запрошуються до участі всі майстри-кухарі, які готують традиційні страви, а також ремісники, фольклорні групи та інші бажаючі. Учасників і гостей фестивалю розважатимуть колективи художньої самодіяльності.

Зв’язок з організаторами фестивалю:
Тел.: 050-745-34-57 та 050-698-50-15
e-mail: turizmus@bereg.net.ua., beregito@meta.ua.
Координати Березького озера: 48.253334, 22.784003 (Google maps)

Залишити коментар