Фестиваль риболовів та угорської ухи
Підприємство „Берег Тур” 2-3 квітня 2011 р. у зоні відпочинку біля Березького озера (Закарпаття, Берегівський р-н, біля села В. Береги) проводить II-й Березький фестиваль риболовів та угорської ухи.

2 квітня 2011 року головну роль на фестивалі відіграватимуть знавці приготування рибних страв, які змагатимуться за здобуття титулу майстрів приготування угорської ухи (золотого, срібного та бронзових ступенів).
Також в цей день учасники змагань з рибалки матимуть змогу зареєструватись, ознайомитися з умовами змагань, провести тренінг.

3 квітня 2011 року розпочнеться змагання рибалок, у ході якого визначиться, хто найбільш майстерний рибалка, кому більше поталанить. Журі визначить переможців у кількох категоріях, котрі отримають призи за найбільшу впійману рибу, за найбільшу кількість виловленої риби, за найбільшу сумарну вагу улову. Також буде відзначено найрезультативнішого учасника-жінку, представника юнацької вікової групи та найстаршого і наймолодшого учасників суперництва.
Фестиваль риболовів та угорської ухи
На фестивалі також позмагаються знавці народних пісень, бувальщин про Тису, про рибальство. Запрошуються до участі всі майстри-кухарі, які готують традиційні страви, а також ремісники, фольклорні групи та інші бажаючі. Учасників і гостей фестивалю розважатимуть колективи художньої самодіяльності.

Зв’язок з організаторами фестивалю:
Тел.: 050-745-34-57 та 050-698-50-15
e-mail: turizmus@bereg.net.ua., beregito@meta.ua.
Координати Березького озера: 48.253334, 22.784003 (Google maps)

Залишити коментар