Фестиваль "Молочна ріка - 2012"

10 червня 2012 року на території Ужанського національного природного парку, у селі Стужиця, Великоберезнянського району, відбудеться другий фестиваль сиру „Молочна ріка”.

На фестивалі можна буде придбати та скуштувати молочну та кулінарну продукцію, виготовлену традиційними для Великоберезнянського району способами. Всі бажаючі матимуть нагоду взяти участь у різноманітних розважальних заходах: спортивних змаганнях, жартівливих конкурсах, захоплюючих екскурсіях тутешніми туристичними стежками, переглядах відеофільмів про природу парку. Також запланована святкова концертна програма за участі кращих сольних виконавців і колективів художньої самодіяльності.

На фестивалі буде представлено розмаїття сиро-молочної продукції, виготовленої традиційними для Березнянщини способами. Тут можна буде досхочу поласувати млинцями з сиром, варениками і пирогами з сиром, солодкими сирниками, продегустувати гомбовці з творогом, галушки з сиром, скуштувати різноманітні закуски з пікантними сирами, творожні тістечка, солодощі, тощо.

Подібні ініціативи однозначно заслуговують на увагу й підтримку. Та і місце проведення фестивалю не випадкове. Стужичани віддавна займаються тваринництвом, залюбки виготовляють та пропонують покупцям сиро-молочну продукцію. Адже колишній колгосп “Бескид” завжди славився високими надоями молока. Відтак треба берегти і шанувати прадавні традиції верховинських сіл, всіляко сприяти їх відродженню. Тож фестиваль великоберезнянського сиру “Молочна ріка”– провісник добрих і потрібних починань. Мета фестивалю: відродження виробництва молочної продукції, традиційних верховинських страв, розбудова туристично-рекреаційної сфери у районі, втілення у життя цікавих та привабливих інвестиційних проектів. Початок – о 12:00 год.

Залишити коментар