"Берлибаський бануш 2014"

11 травня 2014 року в селі Костилівка Рахівського району відбудеться фестиваль “Берлибаський бануш 2014”.

«Берлибанський бануш» – щорічний фестиваль, що скликає гостей до мальовничого карпатського села Костилівка. У давнину село називалося Берлибаш, а з 1949 р. відоме як Костилівка. Та у всі часи гуцульські співанки тут звучать так мелодійно, що з ними співає душа, а танці такі запальні, що ноги самі починають пританцьовувати! Та найголовніше, що саме тут готують найсмачніший в цілому світі бануш! Не вірите? Приходьте у неділю 11 травня і переконайтеся в цьому! На Вас також чекають виступи народного театру, вироби місцевих майстрів, конкурс на найкращий полонинський бануш і чимало інших гуцульських смаколиків!

Усі гості фестивалю, окрім традиційної бринзи, вурди (овечого сиру), матимуть змогу скуштувати страви з картоплі із шкварками, мелайний пиріг, гурку, домашню ковбаску, кремзлики, вареники по-костилівськи, голубці, а також власноруч приготовані яфинівку, горіховку, грушівку, навіть «берлибашський коньяк». Відкрийте для себе колоритну Рахівщину!

  • «Берлибаський бануш” на Закарпатті відбудеться, але після нормалізації ситуації в країні.

    Як повідомила голова оргкомітету фестивалю Ольга Сметанюк, рішення щодо проведення “Берлибаського бануша”, приймалось до трагічних подій, які трапились в Одесі. Тож, після консультацій з депутатами сільської ради, оргкомітетом було прийнято рішення перенести фестиваль на невизначений термін та провести його після стабілізації ситуації в державі.

Залишити коментар