«А за вікном майже весна…»

Тумани і діамантові дощі, смарагдова зелень і квітучі дерева, теплий сніг і розмаїття першоцвітів, помаранчеве багаття і травяний чай, зоряне небо і вранішнє щебетання птахів. Саме такою запам’яталася весна в Мармароських горах для невгамовних відчайдухів, які впродовж п’яти днів мали нагоду мандрувати Україно-Румунським кордоном в Українських Карпатах. Весна – пора пробудження.

Гори завжди дивували людину своєю величчю, неприступністю, якоюсь особливою красою. Адже найкращий архітектор в світі – це сама природа. Саме вона працює над створенням краси, в тому числі і гірської. Крім того, гори дарують сили і натхнення, ятрять душу і змушують задуматися про особливості світотворення.

Весна – час змін. І зміни настають не тільки в природному середовищі. Змінюємося також ми, наповнені новими ідеями, планами, бажаннями. І, часом, джерелом натхнення та втілення наших задумів в реальність для нас слугують саме гори, їх досконала природна сутність, незбагненна філософія. «А за вікном майже весна, і, Боже мій, як несподівано вона змінює все наше майбутнє…»

Весна на полонині Мармура (29.04.2017)

Полонинські ласощі

Вечір на полонині Квасничок

Вид на гору Жербан 1793 м над р.м.

“Гуцульські Альпи” на початку травня

Мармароський масив в Українських Карпатах (1.05.2017)

Мармароський масив на початку травня

Піп Іван Мармароський 1937 м над р.м.

Вид на Піп Іван Мармароський

Вид на Петрос Мармароський з полонини Лечен

Ранок на полонині Лечен з видом на Петрос Мармароський

Вид на Петрос Мармароський з с. Богдан

Спуск в село Богдан (3.05.2017)

____________________________________________________________________________________________

Фото: © Ігор Меліка & Віктор Іваненко, травень 2017 (Мармароський масив в Українських Карпатах)

  • Alex Nedovizii:

    Ігоре, традиційно фантастичні фотографії. Ніби щоразу з Вами переношуся до Карпат і гуляю поруч. Дякую!

  • Павло:

    Завжди з захопленням переглядаю звіти з Ваших походів, вони навіть мотивують мене до наступних маршрутів. Шкода, що за останні два роки лише один ФОТО-звіт. Чекатиму на наступні миті неперевершеної атмосфери Карпат, яку Ви так чудово передаєте через фотографію!!!

  • Лина:

    Игорь, добрый день! Читаю Ваши отчеты от корки до корки – очень познавательно и интересно! Подскажите, если в курсе – как пройти к кровавому озеру? насколько сложная туда дорога? читала что где-то там есть водопады – к ним можно дойти?Спасибо!

  • Тетяна Червенко:

    Надзвичайне все!
    І слова і фото!
    Дякую за позитивні емоції, які гріють душу))

Залишити коментар