Фото-портфоліо «Чарівна Україна»

Державний проект «Чарівна Україна» (Magic Ukraine) – це фото-портфоліо в якому презентований наш рідний край. Мета проекту – створення для Міністерства культури України презентаційного видання для пам’ятного подарунку іноземним культурним дипломатичним місіям та державним інституціям.

В проекті опубліковано світлини 50 кращих українських фотографів, які представили всі області України з найцікавішими мальовничими куточками. У списку авторів знаходиться і моя скромна персона. В портфоліо розміщено 45 авторських фотографій (© Ігор Меліка), які презентують Закарпатську, Івано-Франківську та Хмельницьку області.

«Чарівна Україна» (Magic Ukraine) – чудова оповідь про найцікавіші мальовничі куточки нашої країни, притаманні кожному з регіонів країни: на заході – старовинні замки та палаци; на сході – дворянські садиби і архітектура модерну; в центральній частині – давні монастирі та місця бойової слави; в Криму – магія природи та таємниці давніх міст. Серед фотоматеріалів є більшість пам’яток України які вже набули всесвітньої популярності, але є і такі, про існування яких знають тільки завзяті туристи і краєзнавці, що є цінним для шанувальників національної природної краси та історії.

Фото-портфоліо «Чарівна Україна» (Magic Ukraine) містить в собі DVD диск та 30 листів формату (А4) високоякісного друку фотографій з незабутніми фотографіями України. Загалом на DVD диску розміщено близько 1 000 фотографій кращих фотохудожників України: природні заповідники, історичні споруди, побут, архітектура, народні промисли. Диск має зручний інтерфейс, текстовий супровід з використанням шести мов – української, російської, англійської, французької, німецької, китайської. Перегляд матеріалів диску супроводжується музичним супроводом сучасних українських композиторів.


____________________________________________________________________________________________

ДП «Центр розвитку сучасного мистецтва» для Міністерства культури України © 2013

Залишити коментар