Будучи палким прихильником активного відпочинку та гірських мандрівок, в 2014 році я вступив до Асоціації високогірного туризму Словаччини (SVTS). Невдовзі тісна дружба і контакти зі словацькими туристами, спонукало мене стати членом найбільшого туристичного об’єднання Словаччини – «Клубу словацьких туристів» (KST). Відтак в лютому 2015-го року я приєднався ще до одного – найбільшого туристичного клубу Словаччини – «KST» (Klub Slovenských Turistov).

Клуб словацьких туристів – це громадське об’єднання, яке було створене в 1990 році і налічує на сьогоднішній день близько 20 000 членів, які в свою чергу об’єднані в 400 місцевих організацій та туристичних клубів KST. Третина членів складається з дітей і молоді, які утворюють 70 туристичних секцій молоді (ТОМ). Туристичні клуби KST орієнтовані на всі види туризму, або ж тільки один із них, безпосередньо зосереджуючись на: пішохідних походах, гірськолижному туризмі, велотуризмі, водних видах спорту або гірському туризмі. Загальний туристичний календар клубу містить близько 400 заходів на рік, що організовуються по всій країні.

Клуб словацьких туристів (Klub slovenských turistov) також дбає про загальнонаціональну мережу маркованих стежок. Щороку члени клубу піклуються про належне утримання і поновлення більше ніж 13 000 км туристичних стежок. Клуб словацьких туристів проводить навчання інструкторів та тренерів для різних видів туризму. Адже активний туризм є частиною здорового способу життя для всіх, незалежно від віку.

Переваги членства KST (Klub slovenských turistov)

• Будучи членом клубу словацьких туристів (KST), найбільшою перевагою є можливість брати участь в туристичних заходах в компанії друзів та онодумців з аналогічною життєвою філософією та системою цінностей.

• Туристичні заходи, як правило, проходять в супроводі кваліфікованих тренерів та інструкторів, які надійно і безпечно супроводжують групу туристів найбільш цікавими та безпечними місцями.

• Членам клубу KST надається знижка на проживання в розмірі від 10 до 50% в 23 туристичних притулках на території Словаччини, а також знижки на проживання в більше ніж 1000 гірських шале мережевої організації «Друзі природи» (NFI) в цілому світі.

• Учасники клубу KST володіють знижкою -50% на проживання в туристичних закладах, власниками яких є словацький клуб туристів KST і ÖTK – клуб австрійських туристів.

• Членам клубу KST також надається додаткова знижка при купівлі туристичного спорядження в окремих магазинах: «Treksport», «Alpinus», «Šport Rysy», в туристичних агентствах «Adren Tour» (подорожі світом), а також при купівлі GPS-пристроїв в мережі магазинів «Navisdat».

Членський внесок сплачується учасниками клубу щорічно і становить 10€ на рік з дорослої людини. В цю вартість також включено індивідуальне страхування, якщо з туристом трапиться нещасний випадок під час подорожі і до цього буде залучено рятувальну службу.

Побачити весь світ – мрія чи не кожної людини. Скільки всього нового і прекрасного таїть в собі наша планета! Скільки на світі країн – стільки незвіданих доріг і відкриттів, таємниць і цікавинок. Подорож – ключ до розуміння інших культур і чудова можливість дізнатися більше про світ, в якому ми живемо. Відкрийте для себе дивовижну і неповторну Словаччину!

Вид на Високі Татри з села Списький Штврток (Spissky Stvrtok)

Ущелина Суха Бела в національному парку “Словацький рай”

Белянські Татри. Вид з вершини Lomnický štít (2634 m)

Високі Татри. На схилах гори Rysy (2499 m.a.s.l.)

Попрадське озеро 1494 м над р.м. (Popradske pleso, Vysoke Tatry)

Біля вершини Kežmarský štít (2556 m), Tatra National Park

__________________________________________________________________________________________

© Igor Melika, 2015 Klub slovenských turistov

 • Юрій:

  Якщо на посвідченні саме це фото, значить і я не дарма прожив це життя..)))

 • Юрій: так, Юрко, завдячуючи тобі маю відмінну “аватарку” 😉

 • Boris:

  Поздоровляю! Ти тепер турист міжнародного класу!

 • Gabriel Gazda:

  Som rád že Vám prišiel členský preukaz. Prajem Vám veľa príjemných a bezproblemových turistických zážitkov na Vaších potulkách po prírode! (predseda KST Michalovce)

 • Ján Novák:

  Здрастуйте! Я професор Словацького університету сільського господарства в місті Нітра (Словаччина), під час якого я викладаю лекції альпійського господарства в Карпатах. У мене є фото від Свідовцa, Синевирa…, але я пропустити деякі. В Інтернеті на вашому сайті я знайшов дуже красиві картинки. Таким чином, я хотів би запитати у вас дозволу опублікувати фотографії з молочних ферм овець Карпатських Полонин. Під кожним фото я зазначу авторство. Велике спасибі. З повагою, Ян Новак (Ján Novák, Nitra)

 • Vitajte! Ak budete potrebovať niektoré z mojich fotografií, môžete ih spokojné použit, s uvedením autorstva alebo odkazom na stránku: © Igor Melika or http://www.igormelika.com.ua

Залишити коментар