21-23 жовтня 2016 року «Свято сиру і вина» у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Фестиваль чекає на справжніх гурманів!

Великий Ярмарок сирів та вин: щодня на Святі сиру та вина гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти. Учасники дегустацій матимуть можливість скуштувати понад 40 видів вина. До цих напоїв подадуть спеціально підібраний сир, ароматну домашню випічку та елітний виноград. Також, вже традиційно, на Святі відбудеться випікання гігантського Львівського сирника. Сирник готуватимуть відомі львівські ресторатори за давніми рецептами та ним пригостять усіх присутніх на святі! Організатори «Свята сиру і вина» запропонують Вам не тільки посмакувати та придбати сирні страви, алей спробувати приготувати їх самостійно під час кулінарних майстер-класів. Усі гості свята разом із родинами зможуть взяти в них участь протягом цих фестивальних днів.

“Свято сиру і вина” стало гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові. Львівське “Свято сиру і вина” відбудеться 21-23 жовтня 2016 року на площі перед Львівським Палацом Мистецтв. На ньому буде широко представлено культуру виноробства та сироваріння. Тут влаштують справжню народну забаву з автентичними музиками, майстер-класами народного ремесла.

Мета фестивалю: впровадити традицію проведення організованого ярмарку двох взаємодоповнюючих продуктів, котрий збирав би широку публіку різних вікових категорій, що під стилізовану розважальну програму могли б ознайомитись і придбати продукцію різних виробників; поширення та розвиток культури споживання вина та сиру. Детальніше на сайті: www.cheeseandwine.lviv.ua

Залишити коментар