Igor-Melika-Wine2011-(2)

“Свято сиру і вина” стало гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина.

Львівське свято сиру і вина відбудеться 21-24 жовтня 2011 року у подвір’ї Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15). На ньому буде широко представлено культуру виноробства та сироваріння.

Зелена галявина заднього двору палацу перетвориться у народний двір, де проходитиме ярмарок, на котрому можна буде скуштувати та придбати різні сорти відомих цілому світу закарпатських вин та сирів. Тут влаштують справжню народну забаву з автентичними музиками, майстер-класами народного ремесла.

Окрім смакування та продажу “Свято сиру та вина” запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною! Таку можливість матимуть усі гості, що відвідують кулінарні майстер-класи, котрі будуть проводити: найвідоміша кулінарка України Даша Малахова, відомий музикант-гурман – Тарас Чубай та львівські ресторатори.

На фестивалі буде представлено широку культуру виготовлення вина та сиру – продадуть та з’їдять сотні кілограмів сиру і зап’ють найкращим вином. Мета фестивалю: впровадити традицію проведення організованого ярмарку двох взаємодоповнюючих продуктів, котрий збирав би широку публіку різних вікових категорій, що під стилізовану розважальну програму могли б ознайомитись і придбати продукцію різних виробників; поширення та розвиток культури споживання вина та сиру.

Телефон для довідок: 032-235-77-88

  • “Свято сиру і вина” у Львові через несприятливу погоду перенесено на 21-24 жовтня 2011 р.

    “У зв’язку з прогнозованим різким погіршенням погоди Свято сиру і вина переноситься на 21-24 жовтня. Приносимо вибачення. Зате святкувати будемо на один день довше”, – зазначають організатори.

    Раніше повідомлялося, що захід має відбутися 7-9 жовтня у Палаці мистецтв. Організатором свята виступила компанія “Дік-Арт” спільно з Львівською міською радою.

Залишити коментар