Найароматніший фестиваль кави у Львові!

21-24 вересня 2017 року у місті Львові пройде найароматніший фестиваль країни – Міське свято «На каву до Львова», де львів’яни та численні гості міста поринуть у справжню кавову казку. Для цього Свята найкращі львівські кав’ярні підготують тонни найсмачнішої кави з усього світу та надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів. Все це буде презентовано на рекордному Кавовому ярмарку. Спеціально для Міського свята «На каву до Львова» буде створено ексклюзивну кавову суміш, яку можна буде придбати щойно підсмаженою і лише під час Свята.

Традиційно на час свята у Львові з’явиться газета «На каву до Львова», за допомогою якої усі львів’яни та гості міста зможуть слідкувати за усім, що відбувається в рамках кавового заходу. Вражаюча програма кавових вихідних: ароматна кава, драйвова музика, вечірні кавові кінопокази, це та багато-багато іншого лише під час проведення Міського свята «На каву до Львова». Проведи незабутні вихідні осені на ароматному святі «На каву до Львова-2017»!

Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, всі щороку зустрічаються у Львові. Тут показують як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави. Свято збирає найкращих експертів, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею. Фестиваль LVIV COFFEE FESTIVAL демонструє культуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Залишити коментар