14-15 травня 2016 року, у мальовничому старовинному замку кохання, що неподалік міста Мукачеве, пройде унікальний флористичний фестиваль «Кохання в Сент Міклош». Завдяки зусиллям художника Йосипа Бартоша, замок Сент Міклош став культурним магнітом місцевості, духовним та мистецьким центром. Цьогоріч Асоціація Українських флористів виступає з культурною ініціативою започатковуючи щорічний фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош». Наразі продемонструвати свою майстерність в Закарпаття приїдуть 10 команд професійних флористів з України.

В стінах замку мовою квітів вони розкажуть про вічний пошук гармонії та щастя та присвятять свої роботи романтичній історії кохання, яка насправді сталася тут кілька століть назад. Це будуть грандіозні квіткові інсталяції розміщені в залах замку, на території, навіть на зовнішніх стінах. Символом кохання споконвічно вважається троянда. Тому ця квітка буде королевою свята. 30 тисяч троянд (!) для флористів буде надано лідером квіткової галузі України – фірмою «Камелія». Також будуть використані рослинні матеріали: лоза, трава, мох, гілки дерев, каміння та багато дещо дивних на перший погляд, не притаманних флористиці речей.

Шанувальники прекрасного з усієї України та сусідніх Румунії Словаччини, Словенії, Угорщини, Польщі, Чехії зможуть помилуватися заквітчаним замком та при світлі факелів почути історію справжнього кохання та замислитись про високі цінності. Продовженням свята буде виступ Львівського вуличного театру «Воскресіння» з незабутньою театралізованою вогняною виставою.

Залишити коментар