24-26 серпня 2015 року в селі Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, що на Гуцульщині, вібдуеться фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Фестиваль відкриється спільним сплавом Чорним Черемошем дружніх туристичних клубів та громадських організацій. Учасники фестивалю зможуть взяти участь у сплавах карколомними порогами Черемошу, пізнати культуру та природу краю на екскурсіях, здійснити піші, вело та кінні прогулянки, перейняти ремесла у гуцульських майстрів, придбати місцеві сувеніри.

«Черемош-Фест» – наймасовіший захід для туристів на Гуцульщині. Ініціатива фестивалю привертає людей до рекреації та туризму в долині ріки Черемош. Майбутнє Карпатського регіону саме в світлі екологічного туризму, альтернативно до існуючого нині споживацького ставлення до природи. Рафтинг Черемошем, екскурсії до найвизначніших місць Гуцульщини, ковальство, театр, майстер-класи, наметове містечко, зустрічі зі знаючими людьми, виступи на Великій сцені гуцульських виконавців та музичних ансамблів з та поза меж України – щороку «Черемош-Фест» збирає кілька тисяч спраглих до «карпатського» людей.

Неподалік сцени буде розміщено наметове містечко з парковкою для автомобілів та охороною по всій території фестивалю. Музична складова фестивалю ретельно відібрана і буде представлена музичними колективами, в творчість яких органічно вплетений народний мелос і передовсім – карпатський. «Черемош-Фест» – це фестиваль, сплави Черемошем, фото карпатських пейзажів, інформування про перебіг кампанії за збереження карпатських річок – все це і становить ініціативу «Черемош-Фесту», стрижнева ідея якого – розвиток неспоживацького туризму як альтернатива до знищення екології карпатських річок, Черемошів Чорного та Білого зокрема.

Яскравими подіями «Черемош-фесту 2015 будуть»: ковальство, вогняне шоу, туристична мотузкова переправа через ріку Чорний Черемош (90 м). Крфм того у Криворівні можна відвідати музеї: Івана Франка, Грушевського, побачити гуцульську хату-ґражду, посмакувати стравами та напоями гуцульської традиції, придбати якісні майстрові речі, яких не купити на базарі, відвідати майстер-класи, зорганізуватись у формати та заходи, непередбачені офіційною програмою. Велопрокат, кінні покатання, стрільба з лука, читальний зал, чайна на карпатських травах, телескопи – від гір до неба ближче.

Залишити коментар