Гуцульська ріпа-2011 на Рахівщині

18 вересня 2011 року в селі Лазещина Рахівського району вібудеться шостий міжнародний етнофестиваль сільського туризму “Гуцульська ріпа 2011”.

З давніх-давен на Рахівщині найкраще плодоносить квасоля та картопля. Саме останньому широковживаному в меню гуцула овочу приурочується свято “Гуцульської ріпи” в Лазещині. Його організовують за підтримки обласного центру розвитку сільського зеленого туризму та управління з питань євро інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

До свята село прибирається, дороговказами, які сповіщатимуть про місце його проведення. Гостей, які приїжджатимуть з усіх-усюд у сільську глибину, організатори дійства будуть зустрічати і проводжати на бричках та підводах.

Особливий дух із запахом диму та аромати страв, які спокушатимуть приїжджих, не залишать байдужим жодного туриста, який завітає на фестиваль “Гуцульська ріпа”, запевняють організатори фесту. У меню фестивалю: печена, варена, терта, парена картопля. Місцеві ґазди та ґаздині пригощатимуть гостей фестивалю картопляниками, кремзликами, варениками з ріпою, пюре по-полонинськи, кручениками за різною рецептурою приготування та іншими смаколиками.

У програмі фестивалю: Майстер класи з приготування традиційної їжі, дегустація домашніх напоїв: “Яфинівка”, “Шпотавка”, “Швидкодай”, “Твердостой”. Протягом дня, гостей розважатиме ансамбль троїстих музик. Також на фестивалі можна буде придбати різноманітний крам: від одягу – до продуктів харчування.

З питаннь участі у фестивалі звертайтесь за тел.: 050-432-02-54

Залишити коментар