Брустурянська кедровиця - 2011

7 серпня 2011 року в селі Лопухово Тячівського району відбудеться перший фестиваль кедрової настоянки «Брустурянська кедровиця».

Фестиваль назвали в честь “фірмового” лопухівського напою — “Брустурянська кедровиця”, який виготовляють з горішків гірського кедра, що росте тільки в трьох місцях в Україні. Фестиваль не є пропагандою горілки, а навпаки, представить цей напій як лікувальний.

Крім кедровиці, на фестивалі можна буде поласувати кількома видами смаженини, якої планують зварити 120 літрів і подавати з місцевою картоплею. Також, гостям запропонують скуштувати сиру, вурди, банушу та інших смакот.

Почнуть фестиваль з параду та демонстрації великого прапору (20х6м), який є символом єднання селян. Після урочистої частини відбудеться сплав лісу та презентація старовинного ткацтва. Крім того на святі виступлять колективи місцевої самодіяльності. Родзинкою фестивалю стане афроукраїнський гурт “Чорнобривці” з міста Києва.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

13:00-13:45 Парад
13:45-14:45 Урочиста частина
14:45-18:00 Частування народними стравами: смаженина, кедровиця, бануш… Виготовлення сиру та вурди, сплав лісу, ткацтво…
18:00 Караоке
19:00 Продовженя концерту
21:30 Святковий феєрверк, дискотека

Фестиваль "Брустурянська кедровиця"

Залишити коментар