Смачний спас - 2011

21 серпня 2011 року в селі Спас Коломийського району відбудеться фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”.

Захід присвячений розвитку і збереженню культури автентичних продуктів харчування Карпатського регіону та пропагуванню розвитку сільського туризму, органічного землеробства та здорового способу харчування.

Завітайте до одного із найдавніших сіл Коломийщини, відомого своїм мальовничим положенням, чистою природою та історичною спадщиною. У програмі: приготування більше 100 страв за старовинними рецептами карпатських родин, частування гостей Фестивалю, створення великої кулінарної книги автентичних рецептів і приготування найбільшої у світі порції грибної юшки. І все це – з екологічно чистих інгредієнтів.

Гості Фестивалю зможуть власноруч приготувати і покуштувати смачну страву, а ще і обмінятися рецептами та стати одним із авторів першої в Україні великої книги автентичних рецептів – «Родинна кулінарія».

І все це під музику етно-гуртів, виставку-продаж виробів народно-прикладного мистецтва, ярмарок органічних виробників і народні дійства.

Дата проведення: 21 серпня 2011 року
Місце проведення: Село Спас, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”

Залишити коментар