У межах Покутсько-Буковинських Карпат, де розкинувся Вижницький національний природний парк, знаходиться цікава вершина Магура (1313 м над р.м.). На перший погляд, це звичайнісінька гора, як і сотні інших в Карпатах. Втім родзинкою цієї вершини є споруда, яка розташована на самому вершечку гори. Гора знаходиться на хребті Довгий Грунь, неподалік села Долішній Шепіт. Її ж вершину прикрашає високогірний і колоритний готель «Ковчег».

Відокремлений від людського ока і цивілізації самобутній готель «Ковчег», дозволяє споглядати туристам незрівнянні краєвиди на весь Чорногірський хребет від г. Піп-Іван до Говерли, а також Румунські гори. «Ковчег» пропонує туристам та відпочиваючим широкий спектр послуг і розваг. Готель побудований з дерева, і здатен прийняти від 12 до 16 осіб (6 двомісних номерів). Кожен номер облаштований усіма зручностями, а з крана тече джерельна вода. Адже саме з гори Мегура починається витік річки Сірет (ліва притока Дунаю).

На вершині гори Мегура – 1313 м над р.м.

Гірський готель “КОВЧЕГ”

Дух перебування в «Ковчезі» здатен наблизити шанувальників активного відпочинку до етнічних витоків гуцульської культури – народу, який населяє гори Буковинських Карпат, їх побут, а також їхню смачну кухню. А трав’яні, ягідні чаї, натуральний мед з гірської пасіки оздоровляють і додають здоров’я та незабутніх вражень. Дзвінка тиша, чисте гірське повітря, запашні трави та привітність персоналу готелю залишать незабутні враження від перебування на горі Мегура.

Готель “Ковчег” на вершині гори Магура

Інтер’єр гірського готелю “Ковчег”

Маршрут на вершину гори Магура (1313 м), де височіє готель «Ковчег», зовсім не складний. Найзручніше дістатися до вершини можна з перевалу Шурдин (1173 м) – найвищий перевал України, по якому проходить автомобільна дорога. І хоча схили тамтешніх гір доволі стрімкі, підйом на Магуру не займе багато часу. До того ж, казковий смерековий ліс, через який доведеться підійматися нагору, зачарує вас з перших кроків. Карпати справді зачаровують! І ти вкотре приходиш сюди, щоб вдихнути розрідженого повітря якоїсь особливої, неосяжної свободи. Адже це місце, де життя набуває нового сенсу, а від атмосфери простоти й щирості отримуєш неусвідомлене задоволення, силу та енергію, що випромінюють ці дивовижні і величні гори!

_____________________________________________________________________________________________

Фото: © Ігор Меліка, (Покутсько-Буковинські Карпати, березень 2020)

Залишити коментар