Вирішив цього літа трохи прогулялись Боржавським хребтом зі своїми друзями Содель Влад & Тіт Леонід. Маршрут: с. Воловець – г. Православний Хрест (1215 м) – г. Темнатик (1343 м) – г. Плай (1330 м) – г. Великий Верх (1598 м) – г. Гемба (1491 м) – г. Магура Жиде (1517 м) – с. Буковець. Протяжність маршруту: 32 км.

Мандруючи високогірними стежками Міжгірщини, вдалося побачити, пережити, відчути, спробувати майже все: сонце і дощ, хмари і вітер, спеку і грозу, густі вранішні тумани і вечірні “молочні” ріки, заквітчані схили гір і запашні афини, тисяча метеликів і мелодійний спів жайворонка, соковито-зелені хребти і смарагди-перли трав росяних, полонини з овечими отарами і сопілку вівчаря, тепло ватри і затишок гуцульської колиби, запах вурди і аромат свіжоскошеного сіна, обійми неба і відчуття п’янкої свободи. Ось воно, справжнє туристичне щастя!


____________________________________________________________________________________________

Фото: Ігор Меліка, Леонід Тіт 2009 © 

  • Gypnos:

    Дякую, Ігор, така краса, що нема слів… А суничок так захтілося :)))

  • Недавно також ходили на Плай та Високий Верх. Класно там…. Наступного разу хочемо сходити на Стій, але чи встигнимо з Воловця за день, це питання?!

Залишити коментар