Це була справді неймовірна мандрівка – незабутні пригоди у колі друзів, однодумців, людей, яких насамперед обєднує любов до гір, природи і жага до подорожей. Водночас, це був справжній вибуховий коктейль з емоцій, радості, сміху і сліз… Адже лише в горах ми дізнаємося, хто ми є насправді. Гори справжні, тому не терплять фальші. Вони виявляють і змушують показати нашу справжню, оголену сутність, ким ми є насправді. Без масок і гримас. І це доволі важливо, бо ми отримуємо об’єктивну оцінку для себе і своїх дій з боку оточуючих. Кожен із нас! Ми здобуваємо певний досвід, нових друзів, а можливо і втрачаємо колишніх, здавалося б, вже перевірених часом…

Але чим більше нам доводиться проходити крiзь такі «випробовування», тим чистіше і прозоріше ми стаємо. Втім найважливіше – гори здатні дарувати нам справжні дива, не дивлячись на жодні складнощі чи непорозуміння. Вони зачаровують, очищують, надихають. Адже саме тут, високо в горах, торкаючись неба, ти почуваєш себе вільним від усього на світі! Здається, що відчуття такої свободи не властиве людській природі, його неможливо зберегти, забрати з собою до низу. Можливо, це i є однiєю з причин, що спонукає людей знову й знову підніматися до височенних гірських вершин заради декількох коротких, але незабутніх i таких жаданих миттєвостей!

Впродовж чотирьох насичених днів мандрівки Високими Татрами, команда відчайдухів отримала безцінні і незабутні миті: кольорові і емоційні, вражаючі і повчальні, смачні і зворушливі. Насправді подорожі дивовижним чином змінюють наше ставлення до світу. Вони часто допомагають зрозуміти, що світ не обертається виключно навколо тебе. Але разом з цим розширюють наш кругозір, змінюють наше ставлення до людей, а також дають можливість переконатися у власних силах. Адже всередині кожного із нас є сили, ресурси і підтримка для їх реалізації. Всі обмеження – тільки всередині нас самих, у нашій свідомості. Тому живіть, любіть, мрійте, подорожуйте без обмежень і кордонів!

Rysy – 2500 m (Vysoke Tatry)

Chata pod Rysmi (2250 m.a.s.l.)

Туристичний притулок біля гори Риси

Nižné Wahlenbergovo pleso

Furkotska Dolina (Vysoke Tatry, Slovensko)

Horec (Gentiana asclepiadea)

Перевал Bystrá lávka (2300 m)

Осінь у Високих Татрах (Vysoke Tatry)

Nižné Kozie pleso

Водоспад Скок (Vodopad Skok)

Mlynická Valley (High Tatras)

Осінь у Високих Татрах

Водоспад Скок у Високих Татрах

Mlynicka dolina (Vysoke Tatry)

____________________________________________________________________________________________

Photographer: © Igor Melika, September, 2019 (High Tatras)

 • Оксана Івасюк:

  Гори – море вражень 🙂

 • Наталія Новик:

  Які неймовірні фото! Вав! :)))

 • Олег:

  Супер фото, супер мандрівка.
  Трек маєте? Якщо так, то можна якось отримати?

 • Дякую 🙂 Татри справді дивовижні! Трека нема, але будь-яку подорож можна спланувати на онлайн сайті:
  https://mapy.hiking.sk/ де буде вказано трек (Hikeplanner), час його проходження та інша важлива інформація.

Залишити коментар