Дивовижна карпатська осінь 2015 подарувала всім учасникам фототурпоходу неймовірну кількість позитиву і незабутніх вражень. Не дивлячись на доволі суворі умови триденного перебування у верхівях Вододільно-Верховинських Карпат, “білий жовтень” вражав фарбами і формами, а також приємно дивував погодними примхами. Гарячі відтінки золотої осені контрастно перепліталися з крихким мереживом білосніжного інію, надлишок якого створював особливу, святкову атмосферу.

За три дні нашого перебування в осінніх Карпатах ми отримали цілющу порцію позитивних вражень і найголовніше – добірку вражаючих світлин, на довгу і приємну згадку про кольорову паморозь жовтня. Карпати вкотре здивували, навіть бувалих! Кожна пора року в горах надихає мандрівників-природолюбів на втілення тих чи інших ідей, задумів, грандіозних планів, відкриваючи перед тобою все нові і нові можливості. Тому наважуйтеся, втілюйте, смакуйте і головне – приймайте рішення вчасно!

Багряні кущі чорниці (Vaccinium myrtillus)

Вододільно-Верховинські Карпати восени

Осінні платації чорниць (Vaccinium myrtillus) на Вододільно-Верховинському хребті

Туристичний табір в сідловині, біля вершини гори Старостина


____________________________________________________________________________________________

© Ігор Меліка, 2015 (Вододільно-Верховинські Карпати)

  • Володимир:

    Пам’ятаю цей тур, класно було 🙂

  • Які ж барвисті Карпати восени! Ваші фото – просто казка! Хоча, здається, що краса та прохолодна. На тій фото, де табір посеред полонини – чи не псував вітер затишку?

Залишити коментар