А літо вже у розпалі: час спекотного сонця і строкатого цвітіння. Яскраве, різноманітне, наповнене різними пахощами. Із солодким присмаком повітря, запахом дощового неба і чарівних, бавовняних хмар. Той самий час, коли варто запасатися теплом і приємними спогадами, моментами, які будуть зігрівати прохолодною осінню і морозною зимою. В ньому так багато ніжності і романтики, так багато планів і надій. Утримати б його довше, поруч… адже літо – це маленьке життя!

Це те саме відчуття, коли навколо тебе немає міської метушні, немає жодної людини з її звичайними буденними проблемами і фразами. Тільки ти і Природа. Ти і невинно чистий ліс, в якому, здавалося б, немає місця людській істоті зі звичкою все руйнувати і знищувати на своєму шляху. А ти лежиш серед високих дерев, їх тіні місцями закривають розпечене літнє сонце, рятуючи від нестерпної спеки. Саме так, розслабившись лежачи на зеленій траві, можна зрозуміти… Зрозуміти життя. Такий складний організм з притаманними тільки йому одному особливостями.

Майже кожна людина підсвідомо прагне до природи. Метушня великого міста з нескінченними хвилюваннями і тривогами висмоктує практично всі сили. Відтак зовсім не дивно, що більшість людей готові проміняти комфорт, наданий цивілізацією на відпочинок біля річки чи в горах з мінімальними зручностями. Відчувши гармонію від єднання зі світом, хочеться доторкнутися до цього стану, в якому бажання віддавати людям, набагато більше бажання отримувати.

Гори – дивовижне місце: з одного боку, тут перевіряєш свої сили, тренуєш волю, вчишся відчувати природу, з іншого боку, вершини, що здіймаються в небо, шум непокірних, шалених річок і холодних водоспадів, пряний аромат різнотрав’я, зоряне небо, тембр гітари і тріск багаття біля намету, все це створює неповторну атмосферу і гармонію умиротворення. Можливість зустріти справжніх друзів в поєднанні з дикою, але мальовничою природою, створюють особливу атмосферу легкості та щастя. Споглядаючи ці вікодавні куточки світу, людина може почути свій внутрішній голос, відчути політ і розкрити ще одну частинку самої себе…

Ахірофорус одноквітковий

Молодило гірське

Ахірофорус одноквітковий

Молодило гірське

Молодило гірське

Ахірофорус одноквітковий

_____________________________________________________________________________________________

Фото: © Ігор Меліка, (Вододільно-Верховинські Карпати, червень 2021)

Залишити коментар