Людина робить справжнє “диво”, щоб врятувати життя пораненій до смерті собаці. Вчинок, гідний поваги та наслідування!

Відомий захисник тварин з Ріо де Жанейро Wilson Martins Coutinho врятував собаку породи пітбуль, який був серйозно поранений і довгий час знаходився без допомоги. Чоловік знайшов тварину на вулиці міста Нова–Ігуасу, Бразилія (Nova Iguacu). Пес був у занедбаному стані, з важкою раною в задній частині тіла. Без сторонньої допомоги це неминуче викликало б у тварини повільну та болісну смерть. Але Вілсон взяв активну участь у долі собаки. Він назвав його Даві (Davi) і терміново відвіз у клініку для тварин.

Захисник тварин Wilson Martins Coutinho вже не вперше рятує тварин, які знаходилися на межі життя і смерті. І випадок з собакою Даві тому підтвердження. Разом зі своїми товаришами Katia Coutinho і Lucilia Martins, він самовіддано доглядав за собакою, яка перенесла кілька непростих операцій, безліч переливань крові та постійні ін’єкції ліків і вітамінів. Але дива трапляються і пес Даві повністю видужав. Реабілітаційний період собаки був дуже повільним, але все ж, аналізи, зроблені в “Centro de Exames Laboratoriais Veterinário” підтвердили його повне одужання!

Яке ж це щастя, що на світі існують такі люди, як Вілсон і його товариші. А ще в цій зворушливій історії вражає те, що не дивлячись на всі пригоди, собака повністю довіряла людям, не виявляла агресії або будь-яку іншу захисну реакцію. Ну і безперечно – це професійність ветлікарів. Цей випадок викликає безмовне захоплення людиною, яка продемонструвала свою людяність та співчуття до абсолютно чужої тварини. Знімаю капелюха висловлюючи глибоку повагу подібним людям, які безкорисливо дарують шанс на життя!


____________________________________________________________________________________________

За матеріалами публікації: «Un hombre hace un milagro para salvar la vida de un perro de raza pit bull gravemente herido a punto de morir» (Бразилія) © 2013

  • Андрей Крылов:

    Впечатляющая подборка фотоснимков… Последние кадры рождают желание обнять их обоих…
    Таким людям при жизни нужно памятники ставить! Не пафосные бронзовые монументы, не величественные мраморные барельефы, не красочные инсталляции, нет… Маленькие такие скромные памятники в человеческий рост, с табличкой – кто и откуда, почему память, за что… Не человека должен памятник прославлять, а тот поступок, который человек совершил. Или то дело, которому посвятил жизнь.

  • Телерадіокомпанія "ВЕЖА":

    Це добре, що в нашому світі є такі люди, як цей чоловік…. допоки такі люди є, доти наш світ ще має шанс на життя.

Залишити коментар