KULUAR – pick your own peak – це Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. На сьогодні в лінійці продуктів є Мапа Карпат і Мапа Гірських Вершин Світу. Вони представляють собою унікальний візуалізатор, який дозволить Вам відстежувати свої досягнення та планувати нові захоплюючі подорожі.

Ідея про створення таких мап народилась 1 січня 2017 року безпосередньо в горах. За кілька місяців плідної праці, вже почали з’являтись перші конкретні ескізи, а на початку літа перші готові мапи вирушили до своїх власників в різні куточки України.

За відносно короткий період роботи, ми встигли познайомити зі своїми мапами багатьох туристів з України, та за її межами. Так, Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям відправлялись в різні країни Європи, в Канаду і навіть в Сингапур.

Ми зростаємо і вдосконалюємось, саме тому сьогодні на сайті www.kuluar.top Ви знайдете Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям Карпат та Світу. Ці карти виготовлені із якісного еластичного пластику, на якому Ви можете робити власні позначки, а потім стирати їх. Можливі два варіанти виготовлення: з пластиковими планками або в готовій металевій рамі – зручні готові рішення для кріплення мапи на стіну.

Наші мапи будуть найкращим подарунком для завзятих туристів, що мають за плечима значний досвід і для тих, кого тільки починають вабити гори. Адже такий візуалізатор створений не тільки щоб відзначати власні здобутки, але й надихати на нові пригоди! Давайте досліджувати нові вершини, а наші мапи допоможуть Вам в цьому!

____________________________________________________________________________________________

© KULUAR – PICK YOUR OWN PEAK (Мапи гірських вершин зі скретч покриттям)

Залишити коментар