14-15 вересня 2013 року в рамках святкування Днів туризму на Закарпатті в місті Ужгород пройдуть Міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2013» і туристичний фестиваль «Євро Карпати – 2013». Заходи будуть проходити в самому центрі міста над річкою Уж в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. Відвідувачі матимуть унікальну можливість ознайомитися з туристичним продуктом різних областей України та зарубіжних країн. Закарпатський туристичний продукт буде представлений у розрізі районів та міст області.

У заходах планується участь представників туристичних організацій і фірм з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Хорватії та інших країн, а також кафедр туризму вищих навчальних закладів Закарпатської області.

У рамках виставки-ярмарку також пройде презентація сільського зеленого туризму, майстер-класи з приготування смачних страв закарпатської кухні та виготовленню сувенірної продукції, показові виступи членів Федерації спортивного туризму Закарпатської області, дегустація закарпатських вин і продуктів та багато іншого. Крім того, протягом виставки-ярмарку та фестивалі відбудуться цікаві конкурси, виступи народних самодіяльних колективів, а також обиратиметься фільм туристичної тематики на звання кращого. Контактна інформація: тел. (0312) 61-43-55, 61-28-17

Залишити коментар