Sensation Innerspace 2012 in Kiev

5 травня 2012 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15) пройде провідна танцювальна подія країни – Sensation. Цього року організатори представлять шоу «Innerspace», яке побудоване на візуалізації енергетичної системи людини. Творці шоу, голландська компанія ID&T, вважають «Innerspace» своїм кращим творінням за всі 12 років існування проекту Sensation. Крім інноваційних спецефектів і декорацій, важливою відмітною особливістю «Sensation» залишається спеціальний дрес-код – відвідувачі можуть потрапити на захід виключно в білому одязі.

Своє нове шоу «Innerspace» організатори Sensation повністю присвятили духовності сучасної людини. Всі елементи уявлення, починаючи з футуристичних декорацій і спецефектів, і закінчуючи перфомансом з рухомою стелею і театралізованими номерами за участю акторів, акробатів і каскадерів, підпорядковані концепції Внутрішнього Простору Людини. Для української публіки «Innerspace» стане вже другим поданням від Sensation. Вперше ця подія відбулася в Києві в травніминулого 2011 року – шоу «The Ocean of White» зібрало понад 12 тисяч осіб, чверть з яких склали гості з Росії, Білорусі, Молдови, Азербайджану і країн далекого зарубіжжя. Таким чином, в туристичному осередку Sensation став найбільш відвідуваною подією в галузі культури, а саме шоу стало найдорожчим за всю історію вітчизняного шоу-бізнесу – його бюджет склав більше 10 млн. гривень.

Як правило, квитки на Sensation розкуповуються задовго до шоу, тому забронювати квитки на Sensation в Києві можна вже з 27 січня 2012 року, а старт офіційного продажу заплановано на лютий 2012 року.

Sensation Innerspace 2012

Sensation Innerspace 2012

Sensation Innerspace 2012

Sensation Innerspace 2012

Sensation Innerspace 2012

Sensation Innerspace 2012

Залишити коментар