19-21 жовтня 2012 року «ІIІ Свято сиру і вина» у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Свято чекає на справжніх гурманів!

Великий Ярмарок сирів та вин: щодня на Святі сиру та вина гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

“Свято сиру і вина” стало гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Львівське свято сиру і вина відбудеться 19-21 жовтня 2012 року у подвір’ї Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15). На ньому буде широко представлено культуру виноробства та сироваріння. Тут влаштують справжню народну забаву з автентичними музиками, майстер-класами народного ремесла.

Мета фестивалю: впровадити традицію проведення організованого ярмарку двох взаємодоповнюючих продуктів, котрий збирав би широку публіку різних вікових категорій, що під стилізовану розважальну програму могли б ознайомитись і придбати продукцію різних виробників; поширення та розвиток культури споживання вина та сиру. Детальніше на сайті: www.cheeseandwine.lviv.ua

Залишити коментар