VI Свято Пампуха – головна подія Різдва у Львові 7-9 січня 2014 року

Свято Пампуха запрошує львівян та гостей міста поринути у вир Різдвяних традицій та доучитися всією родиною до створення Велетенського Пампуха.

Протягом Свята на Вас чекають:

“Конкурс за звання «Кращий вертеп 2014»”
Виступи найкращих вертепів Галичини.
Вертепні сценки, які хоча й міняються з часом, у своїй суті передають містерію Різдва та залишаються одними з найкращих оздоб найвеличнішого християнського Свята. Протягом трьох днів Свята Пампуха кожен зможе побачити декілька різдвяних вистав та обрати найкращу для себе.

“Конкурс господинь”
До участі у цьому конкурсі запрошуються усі господині, що мають “фірмовий” рецепт Різдвяного пампушка. З давніх давен випікання різдвяного смаколика мало містичний характер та вимагало неабиякої майстерності. На Святі Пампуха Ви зможете усією родиною долучитися до випікання Памушка просто неба та проявити усі свої кулінарні здібності.

“Конкурс пампухоїдів”
Цікаве дійство, в якому беруть участь люди, які полюбляють поласувати різдвяними пампушками.
У кожен день Свята на головній сцені відбуватимутьмся відбіркові тури серед претендентів на звання «Пампухоїд 2014» , а в останній день буде обрано переможця!

Цікава та насичена розважальна програма, конкурси для дітей та дорослих, Різдвяний ярмарок, Коляда та Різдвяні танці – це все Свято Пампуха – 2014 у Львові.

Залишити коментар