7-8 вересня 2013 року на Путильщині проходитиме ХХІ «Міжнародний гуцульський фестиваль». Передача естафети проведення фестивалю Путильському району відбулася у ході проведення заключного туру ювілейного ХХ фестивалю у Верховині. Під час передачі естафети організатори ювілейного фестивалю вручили делегації від Путильського району перехідний прапор фестивалю, а разом з ним гуцульські атрибути: капелюх — незмінний головний убір кожного поважного гуцула, трембіту та ріг.

“Міжнародний гуцульський фестиваль – 2013″, основним завданням якого є «піднесення проблем гуцульського регіону до практичного вирішення на державному рівні, привернення уваги громадськості та зарубіжжя до гуцульського краю задля його всебічного розвитку». Основна мета дійства – відродження та збереження автентичного фольклору етнографічного регіону Гуцульщини, популяризації та вивчення духовного багатства українського народу. Фестиваль також має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно–ужиткового мистецтва.

Cвяткування розпочнеться з фестивальної ходи керівництва області, району, учасників та гостей фестивалю. Після урочистого відкриття розпочнуться конкурсні мистецькі програми художніх колективів-учасників фестивалю на концертних майданчиках відповідно до жанрів та майстер-класи і виставка-ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Також в рамках проведення фестивалю буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Забезпечення виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. в специфічних гірських ландшафтно-кліматичних умовах Гуцульщини: стан, проблеми, шляхи розв’язання». Щиро запрошуємо на Буковину!

Місце проведення: смт. Путила Чернівецької області. Контактні телефони: (03738) 2-17-90, 2-12-64

Залишити коментар