Міжнародний фестиваль «СВЯТО КОВАЛІВ-2015» з ковальського мистецтва в Україні знову збирає митців і усіх небайдужих до світу ремесел. Фестиваль відбудеться 8-10 травня 2015 року в гостинному Івано-Франківську. В програмі фестивалю: демонстрація майстерності від ковалів України та закордонних учасників, майстер-класи ведучих фахівців ковальської справи, ярмарок кованих речей, виставка «Орнаментальне ковальство-2015», пленер «Позитив».

В дні проведення свята ковалів центральні вулиці Івано-Франківська перетворюються на одну велику кузню. Тут можна буде на власні очі побачити як залізо перетворюється у різноманітні витвори мистецтва. Окрім того, на фестивалі можна буде придбати сувеніри та гарно провести час. На сьогоднішній день «Свято ковалів» можна назвати головною туристичною принадою Івано-Франківська. Адже з кожним роком кількість учасників фестивалю збільшується, приїжджає все більше іноземців. Місто, в свою чергу, отримує нову ковальську роботу.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «СВЯТО КОВАЛІВ 2015»

8 травня 2015 (п’ятниця)

9:00 – 18:00 – площа Бастіон
● Реєстрація гостей та учасників
● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції
● Пленер «Позитив». Приймаються на розгляд ескізи для створення композицій на тему «Позитив» розміром орієнтовно 600х600х800мм. Майстрам, ескізи яких буде обрано для виконання, надаються матеріали та обладнання, команда помічників, інструменти, безкоштовне проживання та харчування протягом фестивалю.
● Майстер-класи. Бажаючі показати свою майстерність прохання зголоситися (безкоштовне житло та харчування).
18:00 – Конференції-презентації ковалів (готель «Надія»)

9 травня 2015 (субота)

9:00 – 17:00 – площа Бастіон
● Реєстрація гостей та учасників
● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції.
● площа Бастіон – пленер «Позитив»
● Майстер-класи

10 травня 2015 (неділя)

10:00 – Відкриття 13 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» (галерея «Бастіон»)
● Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.
● Виїзд на екскурсії

Залишити коментар