28-30 вересня 2012 року відбудеться VІ Міське свято “На каву до Львова”

Протягом трьох днів кожен гість свята зможе: відвідати кав’ярні, які стали учасниками кавового туру, скуштувати «святкову» каву та віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад.

Цьогорічне свято відбудеться на північній стороні площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок. В рамках свята учасники представлять найширший вибір кави, кавових коктейлів та десертів до кави. Традиційно, відбудеться Голосування за найкращу кав’ярню!

Кульмінацією фестивалю є кавовий тур Кавових Короля та Королеви, які мандрують львівськими кав’ярнями, смакують каву та згодом оголошують переможця Свята Кави – найкращу кав’ярню Львова. Свято супроводжується й іншими атракціями – ярмарком кави і кавового посуду, презентаціями історії та традицій напою, музикою у стилі ретро і джазовим концертом. Кожен львів’янин та гість міста може знайти тут каву та відповідну кавову атмосферу до душі.

Свято кави у Львові набуло надзвичайної популярності як у місті так і за його межами, та вже перетворилось на справжній символ осіннього Львова. Кава – найулюбленіший у світі напій, популярний у будь-яку пору року. Сьогодні мало хто уявляє собі день без цього ароматного напою, що додає бадьорості. Кава і кав’ярні – символи Львова, його впізнаваний бренд серед туристів різних країн. Затишні кав’ярні пропонують надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів і кожного року восени за допомогою усіх кавоманів, що відвідують найароматніше свято, ми обираємо найсмачнішу з них. Запрошуємо “На каву до Львова”!

Місце проведення: Львів, Площа Ринок. Деталі на сайті: www.coffeefest.lviv.ua
Кавові рецепти: www.coffeefest.lviv.ua/uk/2012/recipes/

  • Irina:

    Hi Igor,
    Thank you for urls – but this time I am unable to attend this event. I am on vacation abroad now.
    I hope you are well as usual:)

Залишити коментар