Львів на тарілці 2012

20-22 квітня 2012 року у Львові відбудеться гастрономічний фестиваль “Львів на тарілці”, який презентуватиме Львів як гастрономічну столицю України. До фесту долучаться ресторатори міста, які, презентуючи заклад, запропонують до смакування свої вишукані страви та напої. Власникам кнайп, кав’ярень та ресторацій буде запропоновано винести особливу атмосферу їхнього закладу на вулицю! Поміж різних страв буде представлена різнонаціональна кухня, адже Львів – мультикультурне місто.

А найнесподіванішою подією стане вечеря просто неба на 1000 осіб за велетенським гастрономічним столом. У межах свята відбудеться визначення кращого ресторану та шеф–кухаря міста Львова. Гастрономічний проект, який передбачає каталог-видання про гастрономію у Львові та щорічний гастрономічний фестиваль.

Головною метою проекту є підвищення рівня ресторанної та гастрономічної культури львів’ян та гостей міста. Визначення кращого ресторану та шеф-кухаря міста Львова. Гігантська вечеря за велетенським гастрономічним столом. Презентація Львова як гастрономічної столиці України! Місце проведення: місто Львів, центральна частина міста. Тел.: (032) 235 77 88
Львів на тарілці 2012

Залишити коментар