Мрієте про персональну фотовиставку? Немає нічого неможливого!

Фотограф – не лише ловець натхненних миттєвостей Життя, а й Психолог, Художник, Творець… Як і кожен митець, закоханий у свою справу, Фотограф потребує істинного визнання свого Таланту. Центр Української Культури та Мистецтва надає Вам можливість зробити крок до Успіху, взявши участь у фотоконкурсі «Руки Майстрів, що творять дива», який відбудеться з 19 листопада по 1 грудня 2012 року.

Чому саме «Руки Майстрів», чому «Дива»? Адже в невтомних руках Майстра, зайнятого роботою, поєднується минуле та майбутнє, працьовита буденність та споконвічна традиція. Ці руки заслуговують на щиру Подяку та захоплення, як і праця Фотографа. Ключем до успіху є одна Ваша фоторобота, в якій Ви поєднаєте своє натхнення, професійну наполегливість та експресію моменту.

Приз переможцю конкурсу — двотижнева персональна виставка робіт у виставкових залах Центру Української Культури та Мистецтва.

Для перемоги у фотоконкурсі, Вам потрібно:

• Надіслати одну художню фотографію, головним акцентом якої є Руки Майстра за роботою. Фоторобота повинна показати глядачеві глибину зафіксованої миті, емоцію та натхнення Майстра, його почуття, тривоги та надії;

• Створити короткий опис фотографії в двох-трьох реченнях, який допоможе глядачеві зрозуміти, чому саме Ці Руки були обрані Вами. Конкурс проводиться в три етапи:

I етап — попередній відбір конкурсних робіт з 15 серпня по 14 жовтня 2012 року.

II етап — надання організаторам Конкурсу відбитків робіт, відповідно до вимог п. 5.3. Положення з 26 жовтня по 16 листопада 2012 року.

III етап — проведення фотовиставки з 19 листопада по 01 грудня 2012 року.

Нагородження лауреатів та дипломантів Конкурсу проводиться 01 грудня 2012 року о 18:30 у виставковому залі Центру Української Культури та Мистецтва за адресою — м. Київ, вул. Хорива 19-В.

Залишити коментар