Фестиваль "Сонячний напій 2013"

З 9 по по 12 травня 2013 року в Ужгороді пройде черговий фестиваль вина та меду «Сонячний напій – 2013». Весняний Фестиваль вина та меду буде організований за сприяння Спілки приватних виноробів та виноградарів Закарпаття.

Виноградне вино – найстародавніший, благородніший здоровий і корисний напій. Його часто називають сонячним нектаром. У вині не тільки зберігаються вітаміни з самого винограду, але і в процесі бродіння з’являються нові корисні речовини. Хороше виноградне вино – це панацея від багатьох хвороб. З його допомогою лікують анемію, нормалізують кров’яний тиск, покращують апетит. Додайте у вино щіпку кориці, гвоздики або мускату і ви отримаєте прекрасний афродізіак!

Цього року «Сонячний напій» триватиме впродовж чотирьох днів – з 9 по 12 травня 2013 року у винних підвалах Ужгороду, що відомі під назвою “Совине гніздо”. Відвідувачі фестивалю “Сонячний напій” зможуть продегустувати вина, придабти за помірними цінами вподобаний напій, продукцію бджільництва, продукти закарпатських сироварень, сувеніри.

Палітра сортів вин прогнозується дуже різноманітна, тим більше, зважаючи на прекрасний урожай 2012 року. Учасниками цьогорічного «Сонячного напою» стануть члени спілки виноградарів і виноробів Закарпаття з п’яти районів, а також гості з Криму, словаки, угорці.

Організатори обіцяють насичену програму, а також великий вибір меду та вина. Кращі з них визначить експертна комісія. Захід супроводжуватиметься культурно-розважальною програмою, різноманітними атракціями, виступами аматорських колективів міста, разом з якими всі охочі зможуть заспівати улюблених закарпатських пісень.

Залишити коментар