Фестиваль "Сонячний напій 2012"

З 28 квітня по 2 травня 2012 року в Ужгороді пройде сьомий фестиваль вина та меду «Сонячний напій – 2012». Весняний Фестиваль вина та меду буде організований за сприяння Спілки приватних виноробів та виноградарів Закарпаття.

Виноградне вино – найстародавніший, благородніший здоровий і корисний напій. Його часто називають сонячним нектаром. У вині не тільки зберігаються вітаміни з самого винограду, але і в процесі бродіння з’являються нові корисні речовини. Хороше виноградне вино – це панацея від багатьох хвороб. З його допомогою лікують анемію, нормалізують кров’яний тиск, покращують апетит. Додайте у вино щіпку кориці, гвоздики або мускату і ви отримаєте прекрасний афродізіак!

Цього року «Сонячний напій» триватиме впродовж п’яти днів – з 28 квітня і до 3 травня у винних підвалах, що відомі під назвою Совине гніздо. Ціновий коридор на «фестивальні» вина коливатиметься від 40 до 200 гривень за літр. Тут будуть представлені не тільки вина урожаю 2011 року, як це було на «Божоле-2011», але й оригінальні марочні вина.

Палітра сортів вин прогнозується дуже різноманітна, тим більше, зважаючи на прекрасний урожай 2011 року. Учасниками цьогорічного «Сонячного напою» стануть члени спілки виноградарів і виноробів Закарпаття з п’яти районів, а також гості з Криму, словаки, угорці. Організатори обіцяють насичену програму, а також великий вибір меду та вина. Кращі з них визначить експертна комісія.

За вхід на цьогорічний фестиваль вина та меду «Сонячний напій» бажаючим доведеться заплатити. Щоправда, плата буде символічна і становитиме 5 гривень. А кошти, зібрані під час фестивалю, підуть на благочинність – будуть передані дитячим будинкам-інтернатам.

Залишити коментар