Сонячний напій - 2011

Уже традиційно на травневі свята 1-2 травня 2011 р. в Ужгороді пройде шостий фестиваль вина та меду «Сонячний напій – 2011». Весняний Фестиваль вина та меду буде організований за сприяння Спілки приватних виноробів та виноградарів Закарпаття.

В центрі Ужгорода закарпатські винороби та пасічники представлять продукцію своїх приватних господарств. Учасниками фестивалю «Сонячний напій 2011» зазвичай бувають і знамениті закарпатські сировари. Організатори обіцяють насичену програму, а також великий вибір меду та вина. Кращі з них визначить експертна комісія.

Під час фестивалю організатори «Сонячного напою» також планують провести наукову конференцію з ознайомленням гостей-учасників дійства з найкращими приватними винними підвалами та дегустаційними програмами закарпатських виноробів.
Сонячний напій - 2011

Виноградне вино – найстародавніший, благородніший здоровий і корисний напій. Його часто називають сонячним нектаром. У вині не тільки зберігаються вітаміни з самого винограду, але і в процесі бродіння з’являються нові корисні речовини.

Хороше виноградне вино – це панацея від багатьох хвороб. З його допомогою лікують анемію, нормалізують кров’яний тиск, покращують апетит. Додайте у вино щіпку кориці, гвоздики або мускату і ви отримаєте прекрасний афродізіак!

Вино не тільки п’ють, але і додають в різні страви, що додає останнім неповторний смаковий відтінок. Складно представити романтичну вечерю, сімейне свято або корпоративний обід без келиху вина. Отже, вино не тільки міцно увійшло до нашого життя, але і лікує наші хвороби і піднімає настрій.

Залишити коментар