Фестиваль повітряних куль "Монгольф'єра 2011"

Фестиваль повітряних куль “Монгольф’єра 2011” пройде в Севастополі (АР Крим) 9-13 червня. “Монгольф’єра 2011” – це піднебесний парад повітряних куль, який організовує та проводить Київське Повітроплавне Товариство. Цього року, фестиваль пройде в Севастополі в рамках червневого фестивалю “Війна і Мир”.

У фестивалі візьмуть участь кращі пілоти і рекордсмени України, а також пілоти-аеронавти з інших країн світу. У той же час, організатори позиціонують “Монгольф’єра” як новий напрямок повітроплавання, коли звичні показові фестивалі та змагання трансформуються у культурний рух з глибоким творчим початком, синтез повітроплавання і мистецтва.

“Монгольфьєр 2011” запрошує всіх бажаючих насолодитися унікальними польотами над приморським містом і чудовими краєвидами, які відкриються перед вами з висоти польоту повітряної кулі, а також взяти участь у музично-повітроплавних перформансах! Аеронавти – це художники, які завдяки своїм навичкам і вмінням розфарбовують небосхил в яскраві та різнобарвні кольори. Повітряні картини, які виходять за підсумком – це символ миру, радості, дружби і гармонії на всій планеті. А синтез повітроплавання й мистецтва – це і є фестиваль повітряних куль “Монгольфьєр 2011”.

Ласкаво просимо на Міжнародний фестиваль теплових аеростатів “Монгольф’єра 2011”!

Залишити коментар