15-17 травня 2015 року пройде фестиваль повітроплавання «Назустріч сонцю». Фестиваль повітроплавання «Назустріч сонцю» – це триденне свято повітряних куль, яке традиційно проходить у Кам’янці-Подільському у другій половині травня. Унікальність цього фестивалю полягає в тому, що польоти аеростатів будуть здійснювати безпосередньо над містом та фортецею, розташованою на березі живописного каньйону річки Смотрич. Це вражаючий за своєю красою та майже традиційний для Кам’янця захід, під час якого блакитне небо сяє різнокольоровими кульками. Це дійство є незабутнім враженням для тисяч глядачів.

Кам’янець-Подільський центр повітроплавання «Триглав» був створений активістами подільського та українського балунярства у 2005 році. Метою створення центру були концентрація організаторських та фінансових можливостей його членів для пропаганди та розвитку повітроплавання у місті, проведення фієст і змагань.

Повітроплавання існує, скільки і саме людство. Це досить незвичайна і романтична пригода, про яку мріє кожен. В історії людства багато що змінилося, коли з’явився перший аеростат, дирижабль, перший літак, вертоліт, коли почало розвиток повітроплавання. Все, що пов’язано з історією завжди збуджувало розум і фантазію людини. Тож якщо ви прийняли рішення відправитися у політ на повітряній кулі місто-легенда Кам’янець-Подільський з радістю відкриє Вам свої таємниці з висоти пташиного польоту! Церкви й костьоли, старовинні мури і легендарна фортеця, унікальний каньйон річки Смотрич, мальовничі околиці – на Вас чекає вражаюче і незабутнє видовище! Завершиться свято нічним стартом повітряних куль.

Місце проведення: Кам’янець-Подільский, Хмельницької області. Розклад польотів на 15-17 травня 2015 року:
Ранковий – 05:30, вечірній – 18:30
Місце збору біля готелю «7 Днів»
Тел.067-676-27-17; 066-266-27-17

 • Vitalik:

  Скажіть, будь ласка, чи можна буде купити місце на борту кулі?

 • Vitalik: бронювання місць в повітряних кулях розпочнеться з 1.05.2015. Для цього необхідно зателефонувати в центр повітроплавання за номером: +38-066-266-27-17.
  _________________________________________________________
  60 хвилинний політ для однієї особи обійдеться в 2000 грн

 • Ольга:

  Скільки буде коштувати політ на кулі?

 • Ольга: 2000 грн для однієї особи. На жаль, вільних місць вже немає

Залишити коментар