Маланка-Фест - 2013

15 січня 2013 року у місті Чернівці пройде ІІІ фольклорно-етнографічний Фестиваль Маланок. В рамках Фестивалю відбудеться святкова хода вулицями міста, згідно маршруту: Площа Філармонії – вул. Зеньковецької – вул. Університетська – Театральна площа – вул. І. Котляревського – Соборна площа – вул. І. Франка – вул. Поштова – Площа Філармонії.

Мета та завдання фестивалю:

• Пропагування та сприяння відродженню традиційних для Чернівецької області народних свят
• Створення нового туристичного продукту “Маланка-Фест”, який сприятиме зацікавленню потенційних туристів в відвідуванні Буковинського краю
• Забезпечення необхідної інформаційно-рекламної підтримки Буковини, як регіону, який має великий туристичний потенціал, в тому числі в напрямку етнографічного, фестивального туризму

В циклі календарно-обрядових свят буковинська маланка самобутня і дуже колоритна. До того ж вона має певні особливості, бо тут можна побачити українську, румунську, молдавську і навіть бессарабську маланку. Фестиваль Маланок чи Маланка-фест вперше відбувся в 2011 році. Кількість учасників, що прийняла участь у Фестивалі Маланок сягала більше 600 осіб. Кількість відвідувачів орієнтовно складала 10 тисяч осіб. Фестиваль Маланок набув розголосу та активно висвітлювався в засобах масової інформації.

“Фестиваль Маланок-2013” організовується туристичною громадською організацією «Палітра Буковини» за підтримки Чернівецької міської ради, управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

Залишити коментар