11-12 травня 2013 року в селі Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, що на Гуцульщині, вібдуеться фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». В суботу, 11 травня о 10:00-12:00 фестиваль відкриється спільним сплавом Чорним Черемошем дружніх туристичних клубів та громадських організацій.

Учасники фестивалю зможуть взяти участь у сплавах карколомними порогами Черемошу, пізнати культуру та природу краю на екскурсіях, здійснити піші, вело та кінні прогулянки, перейняти ремесла у гуцульських майстрів, придбати місцеві сувеніри. В рамках фестивалю відбудеться рекорд найчисленнішого в країні дримбання на гуцульських дримбах. Всі охочі матимуть змогу придбати гуцульську дримбу, один із символів фестивалю, і долучитися до встановлення рекорду. Встановлення рекорду відбуватиметься на березі Чорного Черемошу, утворюючи ланцюг Дримбарів, символічно єднаючи музичну резонацію його творців з хвилями-вібраціями Чорного Черемошу.

Неподалік сцени буде розміщено наметове містечко з парковкою для автомобілів та охороною по всій території фестивалю. Музична складова фестивалю ретельно відібрана і буде представлена музичними колективами, в творчість яких органічно вплетений народний мелос і передовсім – карпатський.

11 травня 2013 року ввечері відбудуться виступи колективів, що використовують у своїй творчості найпотужний саунд – «КораЛЛі», «Рура», «Перкалаба» ( Івано-Франківськ), «Дримба да Дзиґа» (Київ).
12 травня 2013 року відбудеться виступ колективів, що виконують свою музику ближче до автентичного, акустичного звучання. Цього вечора лунатиме камерне звучання – виступатимуть автентичні гуцульська ансамблі, «Фолькнери» (Київ), і так званий «львівський слід» – Гич Оркестр та LBB.

Захід відбудеться під егідою Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи. Для учасників та гостей фестивалю буде організований трансфер до Криворівні зі Львова та локальніший – в Криворівню з Верховини. Також на території фестивалю можна буде придбати їжу та напої. Діятиме мотузковий парк. Доєднатися до дійства зможуть всі охочі – туристи, горяни, просто небайдужі Черемошу люди.

Залишити коментар